Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 138 10
Sex Studio 155494
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ζέτα...

Η κοπέλα είναι μιας μέτριας εμφάνισης ξανθιά, με καλοσχηματισμένο στήθος και περίεργο make-up. Είναι, σχετικά, αδύνατη, αλλά όχι petite. Πρόσωπο και σώμα, επιεικώς, μέτρια, γενικά. Το στήθος της ξεχώρισα, που είχε ωραίο σχήμα, μέγεθος και έδινε καλή αίσθηση στο άγγιγμα.

Στο δωμάτιο...
Είχε κάποια σύντομα προκαταρκτικά, με χαϊδέματα και φιλιά στο στήθος. Γλωσσόφιλα δεν έδινε, αλλά και ούτε θα ήθελα μαζί της...λίγες μου βγάζουν αυτήν την επιθυμία, γενικά.
Είχε πολύ καλή πίπα, μπορώ να πω...απαλά, βαθειά και χωρίς χέρια - όπως μου αρέσει.
Στο κυρίως μέρος, ξεκινήσαμε με ιεραποστολικό, οκ (μέτρια αίσθηση), και μετά στα 4, όπου και τελείωσα, σύντομα, σχετικά. Βασικά, με είχε φτιάξει για αρκετή ώρα με το στοματικό, πριν, οπότε δεν ήθελα και πολύ ακόμα...
Καθαρή ήταν, πάντως...

Social...
Το social περιλάμβανε μόνο κάποιες απλές συστάσεις, χωρίς κάτι το ιδιαίτερο. Είχε, για εμένα, κάποια εκνευριστική χροιά η φωνή της, οπότε, καλύτερα που δεν είπαμε και πολλά.


Λίγα λόγια για το μαγαζί...
Πρώτη φορά (και, μάλλον, τελευταία) που είχα πάει στο μαγαζί και δε μπορώ να πω ότι εντυπωσιάστηκα. Πολύ φορτωμένο, με κακογουστιά, το σαλόνι, χωρίς να προκαλεί κάποια ιδιαίτερη εντύπωση. Τα δωμάτια παραήταν απλά και άδεια, σε σχέση με άλλα, πιο γνωστά, μαγαζιά του χώρου.
Εύκολη πρόσβαση έχει, πάντως, με αρκετό χώρο για parking (όχι διακριτικό, όμως).
Η τσατσά ήταν, απλά, τυπική και συνηθισμένη.

Συνοπτικά...
Μέτρια προς καλή η εμπειρία μου με τη Ζέτα, αλλά δε νομίζω να την προτιμήσω και δεύτερη φορά.

Σημείωση : Η επίσκεψη έγινε πάνω από 6 μήνες πριν, οπότε δε θυμόμουν και πολλές λεπτομέρειες, αλλά αυτό, μάλλον, είναι ενδεικτικό της εμπειρίας που είχα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζέτα
Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
9
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Νοεμβρίου, 2014
Η φωνη της Ζέτας ειχε "εκνευριστική χροιά" γιατι δεν ηταν ανεκαθεν Ζετα.. Μεγάλο χαμόγελο
11 Νοεμβρίου, 2014
Ελπιζουμε ολοι πιστευω να καταλαβες για ποιο λογο ειχε αυτη τη χροια που λες η φωνη της......... Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2