Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156523
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ξημερωματα Κυριακης,γυρνουσα στην περιοχη και λεω δεν παω στην πιτσιρικα που ειναι εγγυηση για ενα καλο ξεκωλιασμα...Πραγματι την πετυχα στο Τριδυμο 3,νεαρη Ρουμανα με καρε καστανο μαλλι,μικροκαμωμενη με μικροσκοπικο σταφιδιασμενο βυζακι,συμπαθητικη φατσουλα με σφιχτο κορμι και ομορφο πεταχτο κωλαρακι.Στα 50ε γυμνο τσιμπουκι και κωλαρακι

Ξαπλωνει πανω μου και αρχιζει να με χαϊδευει σε ολο το κορμι,με φιλαει επιμονα στο λαιμο κι εγω τη σφιγγω πανω μου χουφτωνοντας το κωλαρακι της και δαγκωνοντας της στα αυτια,στο λαιμο ενω μου παιζει τον πουτσο και σε λιγο μου τον εχει κανει καγκελο.
Κανει καλο τσιμπουκι οχι ιδιαιτερα βαθυ αλλα με εμφαση στο πουτσοκεφαλο και σε πολυ καλο τεμπο ενω κανει και κατι μμμ και με καυλωνει περισσοτερο.

Πρωτη σταση αυτη απο πανω οπου τον παιρνει ολο μεσα και κανει ενα πολυ καλο καβαλημα,εχει γειρει μπροστα πανω μου και κουναει μονο τη λεκανη πανω-κατω.
Μετα πισωκολλητο που επισης εχει καλη συμμετοχη και κουνιεται ασταματητα μπρος πισω ενω της ριχνω και δυνατα κωλοσκαμπιλα και μετα μου βαζει λιπαντικο μονο στο πουτσο και της τον χωνω στον κωλο.Τη γαμαω σε δυνατο τεμπο και την πιανω σφιχτα απο τα βυζακια της,κουνιεται κι αυτη μπρος πισω για να τον παιρνει ολο μεσα
Μετα στησιμο απο κατω οπου τη γαμαω το μουνακι παλι γιατι μ'αρεσει να βλεπω τη φατσα της.Τη γαμαω πολυ ωρα,η πουτσα ειναι καγκελο σε ολη τη διαρκεια αλλα λιγο το ξενυχτι λιγο τα ουισκακια δε μου'ρχεται να χυσω...
Μου προτεινει να ανεβει παλι απο πανω και πραγματι μου κανει δευτερο γυρω καβαληματος σε πιο γρηγορο ρυθμο αυτη τη φορα και χωρις διακοπες και μετα λιγη ωρα φτανω σε δυνατο χυσιμο

Συμπερασμα...μετα απο 3 συνευρεσεις με τη συγκεκριμενη μπορω να πω οτι ειναι στανταρακι πλεον.Πολυ φιλοτιμη,δεκτικη,υπομονετικη,διαθετει καλη τεχνικη για την ηλικια της και κοιταει να σε ικανοποιησει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 08, 2014
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.430
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Νοεμβρίου, 2014
Αl αλάνι τη δοκίμασα την μικρή αλλά υστερεί πολύ στο στήθος.Προτιμώ τις βυζαρες της Νικόλ.Διαβάζω πάντα τις κριτικές που γράφεις κ είναι γαματες![ξεσφιξε ο κωλος της Νικόλ;]Άπαιχτο!
10 Νοεμβρίου, 2014
Μεγάλο χαμόγελο αχαχα πραγματι ηταν πανεξυπνος ο τιτλος...ε ενταξει η μερα με τη νυχτα δε το συζητω.Απλα απο τις πολυ νεαρες ειναι μαλλον η καλυτερη αυτη την περιοδο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2