Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156523
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μπαινω λοιπον ,μου ανοιγει η τσατσα και μ λεει τα προγραμματα.Παιρνω το προγραμμα των 50 με ακοποτη πιπα και γλυψιμο παντου.Μπαινει η Νικολ με χαμογελο στο δωματιο μου λεει τι κανεις ομορφε κ αλλα τετοια Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Ξεντυνεται λοιπον και εγω βγαζω το μποξερακι μου και της λεω πλαγιασε να αρχισω πρωτος εγω το γλυψιματακι Κουλ.Ενταξει μου λεει κ ερχεται κ μου δινει γλωσσοφιλα ΕμμμμΕμμμμΣπασίκλας.Πλαγιαζει αυτη εγω γλυφω τα βυζια της κ κατεβαινω στο μουνακι της κ αρχιζω το γλυφομουνι ΚουλΚουλ.Μετα απο λιγο την λεω να σηκωθει κ αρχιζει μια ακαπο πιπα ολα τα λεφτα.Τον ρουφουσε βαθια και αποτελεσματικα ΚουλΚουλ και ειχα γινει τουρμπο Κουλ.Μετα της λεω να ερθει απο πανω μου.Βαζει τον πουτσο μου μεσα της κ αρχιζει ενα γρηγορο και παθιαρικο καβαλημα Κουλ.Κυριολεκτικα με ξεπουτσωσε η λυσσαρα Κουλ.Της λεω να αλλαξουμε κ ηρθα εγω απο πανω της την καρφωνα με μανια ενω ταυτοχρονα την φιλουσα κ εγλυφα τα βυζια της Κουλ.Μετα της ειπα να αλλαξουμε και την ειπα να στηθει στα 4 να εχω θεα την κωλαρα της!Ετσι στηθηκε κ αρχισα ενα δυνατο πηδημα στα 4 οπου κ αυτη πηγαινε σαν λυσσασμενη και ετσι τελειωσα μεσα της με πολυ ταχυτητα και δυναμη Κουλ.Γενικα μια πολυ καλη καταθεση με ανεση χρονου + πολυ καλη διαθεση και συμετοχη απο Νικολ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 06, 2014
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
kostakis_ss
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
189
Πόντοι:
1.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Δεκεμβρίου, 2014
ειμαι κι εγω φαν της Νικολ...πηγα χθες αλλα μου ειπανε πως σταματησε εδω και 1 μηνα περιπου...μηπως ξερει κανεις σε ποιο ειναι τωρα;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1