Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Sex Studio 169821
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μπαινω λοιπον στο σπιτακι/στουντιο πειτε το οπως θελετε και η τσατσα φωναζει την κοπελα.Ερχεται αυτη κ ειναι μια μελαχροινη με νορμαλ στηθος κ ωραιο μπουτακια (κλασικη ρουμανα) Κουλ.Λεει η τσατσα τα προγραμματα 35 απλο 40 γυμνο τσιμπουκι 50 γλυψιμο+γυμνο τσιμπουκι 60 69 κ γυμνη πιπα κ 100 40λεπτο.Παιρνω το απλο προγραμμα και μπαινω στο δωματιο.Ερχεται μετα απο λιγο και αυτη χαιρεταει διστακτικα ,κ σκιζει το προφυλακτικο ετοιμη να μου το βαλει.Εγω ηθελα φιλακια χαδια κτλ,αυτη δν δεχοταν κ ηταν κακοκεφη θα ελεγα Money Mouth
Τεσπα βαζει τ προφυλακτικο κ αρχιζει μια πιπα με δοντια που δεν την ευχαριστηθηκα Money Mouth.Τεσπα την λεω εγω ελα στα 4 να αρχισουμε να (καβλωσω κ εγω λιγο Κουλ).Της τον βαζω κ αυτη αρχιζει τα αχ κ ωχ και πιο σιγα και τετοια.Μετα απο λιγο σταματησα και τ λεω πως θες τωρα?αυτη πλαγιαζει κ ερχομαι εγω απο πανω της και της τον βαζω.Παλι αυτη ελεγε πιο σιγα κτλ κ τετοια εγω ομως συνεχισα φορτσατος μεχρι να τελειωσω Γλώσσα.Απο ομορφια καλη η κοπελα αλλα απο ορεξη συμπεριφορα χαλια.Money Mouth .Δεν προκειται να ξαναπαω Money MouthMoney Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 29, 2014
Όνομα κοπέλας
Μονίκ
kostakis_ss
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
189
Πόντοι:
1.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού