Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156688
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μπαινω λοιπον στο σπιτακι κ βλεπω μια ψηλη ξανθια κοπελα με ωραια βυζια και κωλο!και η τσατσα μ λεει τα προγραμματα.30 απλο ,40 χαλαρο,50 ακαποτη πιπα κ γλυψιμο,60 ολα +κωλαρακι.Παιρνω το απλο προγραμμα των 30 ευρω μιας κ απο λεφτα εχουμε κριση,με λιβερτζυ απο λιντλ την βγαζουμε πλεον Money Mouth.
Μπαινω λοιπον στο δωμα και περιμενω.Ερχεται η Εβελινα ξηλη ξανθια χαμογελαστη ορεξατη(περιεργο για τετοιες ωρες π παω εγω) κ αρχιζει να ξεντυνεται.Ο μικρος κωστακης ηδη ειχε γινει τουρμπο στην θεα του κορμιου της!Κουλ.Μ βαζει προφυλακτικο κ αρχιζει μια ωραια πιπα αργα κ απολαυστικα(κ χωρις δοντια) οπως μου αρεσει.Επειτα πλαγιαζω και την λεω ελα απο πανω κλασικα.Ερχεται αυτη κ αρχιζει ενα απολαυστικο και αργο καβαλημα με παθος!Συνεχισαμε ετσι αρκετη ωρα ωσπου την λεω να ρθω εγω απο πανω της!Πλαγιαζει λοιπον αυτη κ εγω ερχομαι απο πανω της της τον καρφωνω ενω ταυτοχρονα γλυφω τις βυζαρες της ενω αυτη αγκομαχαει Κουλ.Κουραστηκα ετσι και την ειπα για τελος να στηθει στα 4 οπου κ στηθηκε αψογα και εγω την καρφωνα με μανια ωσπου τελειωσα μεσα της με θεα την κωλαρα της Κουλ.Μια πολυ καλη καταθεση με ανεση χρονου + καλη συμπεριφορα απο κοπελα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
kostakis_ss
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
189
Πόντοι:
1.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού