Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 395 10
Sex Studio 328156
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έκανα βολτούλα στα μαγαζιά και γινόταν χαμός! Κόσμος, κοπέλες, πολύ μέσα-έξω.
Πέρασα κι από Φρίξου 9, όπου η τσατσά δεν μου ανέφερε το αυταρχικό σαν πρόγραμμα που προσφέρει η κοπέλα. Έκανα λοιπόν το γύρο μου με την Τζένη στο μυαλό, και ξαναγύρισα για να ρωτήσω... Οι τιμές ήταν 70 χωρίς σεξ από μέρους μου και 80 με. Πιο χαμηλές από Αθήνα, για τα ίδια κορίτσια που κυκλοφορούν στην αλυσίδα και πάνε πάνω κάτω Αθήνα-Θεσσαλονίκη!!
Το παρείγγειλα και μπήκα για μπανάκι. Ύστερα από 20 περίπου λεπτά άκουσα τις τακουνάρες κι ήρθε μέσα το μωρό....
Λοιπόν, είναι ψηλή, όμορφη για εμένα, έχει και φωτογραφίες της με πρόσωπο στα σαιτ, έχει στήθος ωραίο στητό, κωλάρα και πόδια όνειρο, πολύ ωραίες γυμνασμένες γάμπες, αφράτα πατουσάκια, φλέβες στο πέλμα, το ποδολατρικό μου όνειρο γενικά..... Νούμερο 40 η πατουσάρα!
Μπήκε με χαμόγελο και επικοινωνία στα ελληνικά πολύ καλή! Της ζήτησα στραπ, δεν είχε το μαγαζί, αλλά έκανε ότι ζητούσα και γενικά πέρασα ωραία, απόλαυσα τα δαχτυλάκια της, δονητή, τα πόδια της, είναι γυναικάρα γενικά και όπως και να στηθεί μου φαινόταν σαν πορνοστάρ που μου κάνει τις πιο ανώμαλες φαντασιώσεις και απλά προσπαθούσα να μην χύσω γρήγορα και μόνο που την κοιτούσα.... Κάναμε διάφορα σκηνικά της αρεσκείας μου με μικρή υποψία δυσανασχέτησης από μέρους της, ίσως και λόγω ευλυγισίας που της ζήτησα, όπως π.χ. να μου βάζει το δονητή και να με πατάει στο πρόσωπο....
Πέρασα πολύ ωραία, λέει σε ένα μήνα θα κατέβει Αθήνα, οπότε θα την πετύχω εκεί, αφού θα είμαι κι εγώ!
Καλές τσάρκες σε όλους!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζένη
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού