Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163551
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ξανα στη μιλφαρα Μονικα μεσα σε συντομο χρονικο διαστημα γιατι απλα πεθυμησα την ωριμη και σφιχτη σουφρα της.Περιγραφη της υπαρχει στην απο κατω κριτικη μου και δεν εχει αλλαξει κατι εμφανισιακα

Παντα ειναι σαν λυσσασμενη για πουτσο αλλα σημερα το παρακανε...με το που μπηκε γδυθηκε αμεσως και ορμηξε στον πουτσο μου.Αρχισε να γλειφει με μανια,να τον χωνει ολο μεσα στο στομα,να μου δαγκωνει το πουτσοκεφαλο,να γλειφει τ'αρχιδια μεχρι κατω στην κωλοτρυπιδα μου...Μου ειπε κιολας οτι θελει να την βριζω γιατι φτιαχνεται πιο πολυ ετσι,ειχε στησει και την κωλαρα της στα 4 για να βλεπω απεναντι στον καθρεφτη τη σουφρα της.Σαλιωσα το δαχτυλο μου και της το'χωσα ολο μεσα στον κωλο ενω αυτη συνεχιζε το τσιμπουκι.

Μετα μου γυρισε σε 69 οπου εγλειψα με μανια μονο τη σουφρα της για να ετοιμαζομαστε σιγα σιγα...
Πρωτη σταση αυτη απο πανω και με πλατη σ'εμενα στο μουνι αρχικα οπου μου ζητησε να της σφιγγω και πολυ δυνατα τα βυζια της και φτιαχνοταν να κοιταζεται στον καθρεφτη.
Μετα κανονικο στησιμο στα 4 οπου τη γαμησα σε αγριο τεμπο με πολυ δυνατες σφαλιαρες στα κωλομαγουλα...δεν αντεξα πολυ στη θεα της σουφρας της οποτε τη σαλιωνω με το δαχτυλο μου και της τον χωνω ολοκληρο μεσα στον κωλο με δυναμη.Εκει αρχισε να κανει σαν τρελη και να χτυπιεται αυτη μπρος πισω για να τον παιρνει ολον μεσα εξω στον κωλο της ενω δε σταματησε να λεει βρωμολογα η αλητισσα...'ετσι σκισε την πουταναρα σου'...ξεκωλιασε με'...τι πουτσα ειναι αυτη' και διαφορα τετοια χαριτωμενα

Δευτερη σταση αυτη απο κατω με μαξιλαρι κατω απο τη μεση της,χωσιμο ξανα στον κωλο αλλα και εναλλαγες μουνι-κωλο...μια στο μουνι μια στον κωλο σαν παλιος πορνοσταρ.Αυτο το'κανα με την καριολα την Ειρηνα παλια Θυμός
Τελοσπαντων αφου επαιξα ετσι οσο ηθελα κατεληξα στο μουνι της οπου τη γαμησα δυνατα και εφτασα σε πολυ δυνατο κραυγαλεο χυσιμο και φυσικα αυτο ηταν πιο δυνατο γιατι ειχε προηγηθει κι αλλο γαμησι πριν λιγη ωρα.Εννοειται οτι ολη την ωρα ειχαμε αχορταγα γλωσσοφιλα

Συμπερασμα...αξιο τεκνο της μεγαλης των μιλφαρων σχολη.Πουταναρα,αχορταγη για πηδημα,την κανεις ο,τι θες,δε τη νοιαζει καθολου ο χρονος αλλα μονο να γαμηθει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 22, 2014
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.436
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Οκτωβρίου, 2014
Μου ανοιξες την ορεξη , με βλεπω να πηγαινω και εγω στη θεια σημερα Μεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1