Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καυλωμένος μετά από επίσκεψη σε παρακείμενο παρακμιακό στριπτιτζάδικο έτυχε να κάνω το λάθος (γιατί απλά δεν συμβουλεύτηκα το bourdela) να συναντήσω την Κάρλα, ώρα τετάρτη πρωινή. Πρόσβαση άνετη, από άποψης έλλειψης άλλων αυτοκινήτων, αλλά από άποψη οδοστρώματος το χαλίκι παραπέμπει σε καταστάσεις off road και δυστυχώς δεν διαθέτω τζιπ. Η τσατσά τυπική και ως καλή επαγγελματίας εκθείασε τα προσόντα της δεσποινίδος Κάρλας εν τάχει. Μοναδικός πελάτης εκείνη την ώρα περίμενα να δω το εμπόρευμα, που όντως έκανε την εμφάνισή του σε λίγο και ομολογώ ότι ενθουσιάστηκα. Ξανθό Ρουμανάκι πιπινοειδές, με προσωπάκι της διπλανής πόρτας (αν έμενα Βουκουρέστι), 1.67 περίπου ύψος, αδυνατούλικο αλλά με τα απαραίτητα πιασίματα στις επίμαχες θέσεις, μικρό φυσικό βυζάκι και τέλεια ποδοδάχτυλα (είμαι φαν). Καυλωμένος καθώς ήμουν πήρα το πρόγραμμα των 50 ευρώ. Το δωμάτιο πολύ καλό, καθαρό, κρεβάτι άνετο, κάνω ντους και στα του αγώνα: Η κορασίς με το που μπαίνει στο δωμάτιο ρωτάει πώς με λένε και αν έχει κρύο (φαίνεται το φοβάται, αν και το εκπέμπει η ίδια σε μεγάλες δόσεις), μετά επιδίδεται σε ακάπωτη πίπα αρκετά καλή, αλλά μόλις πάω να παίξω με το μουνάκι της λέει "απαγορεύεται", ακολούθως με ρωτάει "πώς με θέλεις?", απαντάω από πάνω, γιατί ήμουν και κουρασμένος δεδομένης και της ώρας, με καβαλάει, μόλις δίνω στροφές γλύφοντας και το βυζάκι της, αρχίζει τις κόνξες "και πονάω και τον έχεις μεγάλο", μου λέει "έλα από μπρος", την καρφώνω, ενώ βγάζει αρκετά πειστικές φωνούλες, της ζητάω στα τέσσερα, αρνείται, μου λέει έλα στο πλάι ρίχνω καμιά πέντε - έξι μπηχτές, πάλι από μπροστά άλλες πέντε, μου κάνει συστάσεις να μην είμαι τόσο βίαιος, ενώ δεν έκανα και τίποτα φοβερό, λέω άντε να χύσω γιατί άρχισε να μου τη δίνει η όλη φάση, της λέω παίξε με τα πόδια, προσπαθεί αργά, μετά της πιάνω τα πόδια και της τα κουνάω με τίποτα δεν μπορώ να χύσω, με ρωτάει "ήπιες?", απαντάω "ναι", για να μην καυγαδίσω, λέω άσε με να την παίξω και να χύσω στα πόδια σου, μου λέει "απαγορεύεται", πιάνει το εργαλείο και προσπαθεί handjob, προσπαθώ και εγώ μετά μόνος, έμεινα άσφαιρος συναγωνιστές από την ξενέρα και άλλη φορά θα είμαι πιο προσεκτικός να διαβάζω τους καλούς ανταποκριτές του bourdela, πριν οδηγηθώ σε λανθασμένες επιλογές λόγω καύλας και μόνο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κάρλα
Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
81
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Οκτωβρίου, 2014
οτι χειροτερο φιλε , ΤΟ ΚΟΜΟΔΙΝΟ Θυμός
08 Απριλίου, 2015
τιμες φιλε μου ??
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2