Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 566737
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξεκινάω σαν έχοντας ρεπό από τις άλλες κοπέλες μου την σημερινή βραδιά για να βρω την Κατερίνα...έχοντας δει τις φωτογραφίες της και θέλοντας τόσο πολύ να δω το πόσο όμορφη είναι διότι στις φωτό φαίνετε το σώμα της,το οποίο είναι άψογο και μεγάλο,μόλις την αντίκρυσα μου κόπηκαν τα γόνατα..!!!Η κοπέλα είναι ψιλή και έχει κορμάρα με απίστευτο στήθος πλόυσιο να χάνεσε μέσα του και μια επιδερμίδα που ούτε βρέφος δεν έχει τόσο απαλή και τέλειο χρώμα!Θα το πάρω από την αρχή...Στο πάρκιν έβαλα χαμηλή βαθμολογία διότι στο συγκεκριμένο μαγαζί πήγα πρώτη φορά και πάρκαρα λίγο μακρυά...Μπένοντας μέσα ο τσάτσος είναι κορυφή!!Με υποδέχτηκε σα να με περίμενε και ήταν ευγενέστατος.Μου λέει για τις κοπέλες αλλά εγώ περίμενα να δω την Κατερίνα που είχα δει στις φωτό και την είχα επεξεργαστεί για μέρεςΜαλακίαΜόλις την αντίκρυσα δεν άργησα να δώσω το "κουπόνι" και ο τσάτσος με έστειλε στο δωμάτιο 3 στον πάνω όροφο όπου με υποδέχτηκε μια κοπέλα δειχνοντάς μου το δωμάτιο που θα γινόταν το παιχνίδιΚατσικογάμηςΜπήκα μέσα έκανα ένα γρήγορο ντουζάκι και ξάπλωσα περιμένοντας το μωρόΓλώσσα Με το που άκουσα τα τακούνια να πλησιάζουν καύλωσα και έγινα πέτρα πριν ακόμα ανοίξει η κοπέλα την πόρτα και μπαίνοντας μέσα με το ζόρι κρατήθηκα μην χύσω στον αέρα!!Ξάπλωσε μαζί μου και μου έπιασε την κουβέντα για τα μαλλιά της ενώ ταυτόχρονα μου έκανε μια ισπανική όνειροΈρωτας Πέρασμα σκουφιού και στοματικό που δεν μου έχουν ξανακάνει,παραλίγο να χύσω(εδώ αρχίζουν τα γρήγορα...Κουλ)Με το που τον βάζει στο στόμα και μου λέει ότι της αρέσει πολύ να μου τον γλείφει την γυρνάω στα τέσσερα όπου και την κάρφωσα αμέσως!!Μου είπε να την χτυπήσω στα κωλομέρια όσο ποιο δυνατά μπορώ της αρέσει να την τσούζει και εγώ βάραγα και κάρφωνα με τέτοια καύλα που πόναγε το χέρι μου...Άρχισα να της τραβάω με δύναμη τα μαλλιά της όπου γούσταρε τρελά και μετά από λίγα σφυροχτυπήματα έχυσα το μουνάκι της...!!!Μεγάλο χαμόγελοΔεν μπόρεσα να κρατηθώ με τίποτα η γκόμενα είναι πύρκαυλος και παρόλο που είχα γαμήσει 3 φορές μες την ημέρα ήταν σαν να είχα να χύσω 10 μέρες!!!Ποιάνοντας την κουβέντα μετά μου είπε ότι κάποιος την είχε πει χοντρή και ότι ήταν στεναχωρημένη...Μου το έλεγε με τόσο νάζι που εγώ είχα καυλώσει πάλι και δεν είχαν περάσει μόλις 2-3 λεπτά..Δεν είχα λεφτά και δεν ήξερα τι να κάνω..Χμμμ;και άρχισα και εγώ την κουβέντα...ότι είμαι με δυο παντρεμένες τώρα και ότι πηδάω και κανα δυο ακόμα μέσα στην βδομάδα όταν κάτσει η φάση..ΣπασίκλαςΜου είπε είσαι πολύ όμορφος και ποια δεν θέλει να σου κάτσει εσένα??Όντως έχω πέραση αλλά πάντα είναι παντρεμένη η άλλη και μου λέει"και εσύ σαν εμένα είσαι...μια αρσενική πουτάνα"ΓλώσσαΜιλήσαμε λίγο ακόμα μέσα στο νάζι η γκόμενα και μετά δυο φιλιά στα χείλια από μεριά της και αποχώρηση:headbangΛύπηρε πούστη να μην έχω άλλα λεφτά να λεώ)Έχω πολύ καιρό να πάω σε τέτοιο μαγαζί και μόνο η φωτό της με πείσανε να πάω..η συμπεριφορά της και η διαθεσή της θα με κάνουν να ξαναπάω σύντομα...!!!!!!!!ΓλώσσαΓλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 11, 2014
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
4 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Οκτωβρίου, 2014
Αν σου αραδιάσω άλλες 15-20 κοπέλες που αξίζουν τι θα πεις?? μην είμαστε υπερβολικοί...Γερο-μύστης
12 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχω πάει σχεδόν με κάθε θυληκό από αυτό το σάιτ...και για άλλες κοπέλες έχω γράψει καλά λόγια αλλά αυτή είναι που με καυλώνει...!!!Δεν έχω θέμα σεξ βρίσκω με πληρωμή η όχι συνέχεια έχω θέμα μάλλονΓαμήσου και όταν βρίσκω ποιότητα μένω...Γλώσσα
12 Οκτωβρίου, 2014
Όντως η Κατερίνα Αξίζει και έχει το κάτι παραπάνω απο άλλες κοπέλες του χώρου. Καλή εμφάνιση και υπερέχει στο service από τα άλλα στουντιοκοριτσα!
Τώρα...Σχετικά με τις δυο παντρεμένες, το πόσο πολύ όμορφος είσαι, το τι γαμας κάθε εβδομάδα και το πόσες φόρες γαμας την ημέρα, στα Αρχίδια μας.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3