Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 163 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βραδια champions league και δεν υπηρχε κινηση σχεδον καθολου.Ηταν η 2 επισκεψη στο συγκεκριμενο μωρο μεσα σε ενα δεκαημερο.Πηρα το πρόγραμμα των 100€ με 2 εκτονωσεις.Εγιναν 2 υπεροχοι γυροι που αν και στον 2 ζοριστηκα να τελειωσω το μωρο εδειξε πολυ υπομονη και διαθεση μεχρι να χυσω.Υπεροχο στοματικο και στησιματα.το καναμε σε πολλες στασεις και σε ολο το δωματιο,στο κρεβατι,στο καναπε,μπροστα στον καθρεφτη.Μετα τον 1 γυρο εφυγε για ενα 5 λεπτο για να με αφησει να χαλαρωσω λιγο και με ειπε οτι στον 2 κουμαντο κανω εγω,ανακτησε τις δυναμεις σου γιατι θα θελω να με ξεσκισεις.Πραγματικα ηταν αρκετα kinky καταστασεις.Εκει που με ρουφουσε τα αρχιδια μου επειδωθηκε σε ενα υπεροχο γλειφοκωλι κατι που στον αγοραιο ερωτα ηταν η πρωτη φορα μου και το εκανε πολυ καλα.Απο πανω κουνηθηκε πολυ γρηγορα,πραγματικα ξεσκιστηκε πανω στον πουτσο μου,με αυτην απο κατω εφερε τα ποδια της στους ωμους και με τραβουσε οσο μπορουσε για να την γαμαω οσο πιο δυνατα μπορω,ενω στη συνεχεια καναμε ξαπλωτο πισωκολλητο οπου ειχε ανασηκωθει λιγο την λεκανη της,οσο επρεπε για να την σφυροκοπησω ενω της εγλειφα το λαιμο της και της δαγκωνα το αυτι της.Εκει ομως επειρθε μια χαλαρωση αλλα η Βίκυ δεν πτοήθηκε,ξεκινησε ξανα πιπα και περιποιηση στα μπαλακια και μετα απο δικη μου παροτρυνση εβγαλε την καποτα,ηρθε διπλα μου και μου τον επαιξε μεχρι να χυσω.
Ηταν μια πολυ καλη συνευρεση με το Βικάκυ που τεινει να γινει στανταρακι μου.
Πολυ καλο social time και δεν εδειξε βιασυνη σε κανενα σημειο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 01, 2014
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού