Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163546
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ακομη μια επιστροφη της μιλφ Μονικας μετα απο ενα μηνα που ειχε να εμφανιστει και παλι.Μελαχρινη Ρωσσιδα με κιτς χτενισμα τραγουδιαρας δεκαετιας 80',ωραια αρχοντικη κορμοστασια με βυζαρες με μεγαλες ρωγες,,κωλαρακι σπεσιαλ στητο και γενικα πολυ εκφυλη ωριμη γυναικα απ'αυτες που μ'αρεσουν εμενα.

Με την εισοδο της στο δωματιο μου ορμηξε κανονικα προτου καν γδυθει και επεσε κατευθειαν στον πουτσο μου,τον αρπαξε με τα δυο χερια τον κοιτουσε και τον εγλειφε και εκανε και μμμμ η λυσσαρα...Μου γλειψε πολυ χαμηλα και τ'αρχιδια σχεδον και την κωλοτρυπιδα,μετα εβαλε και τα βυζια στον πουτσο μου και τα κουνουσε πανω κατω
Μετα πλακωθηκαμε στα γλωσσοφιλα με μανια και παθος και συγχρονως σαλιωσα το δαχτυλο μου και της εχωσα στον κωλο.
Μετα την εστησα απο κατω οπου την εγλειψα με μαεστρια σε μουνι και κωλο και αυτη καυλωσε για τα καλα.

Μου ζητησε να σηκωθω ορθιος μπροστα της για να συνεχισει το λυσσασμενο τσιμπουκι κι εγω την επιανα απο το κεφαλι της και τον εχωνα ολο μεσα στο στομα της.Την σηκωσα ορθια μπροστα μου με πλατη σ'εμενα και της ετριβα τον σηκωμενο πουτσο σε μουνι και κωλο.
Πρωτη σταση αυτη απο κατω οπου τη γαμησα δυνατα και την ελεγα και βρωμολογα του στυλ 'τι πουταναρα εισαι,ξεκωλιαρα' και τετοια.Της αρεσουν πολυ αυτα...Μετα πισωκολλητο με ταυτοχρονο κωλοδαχτυλο αλλα δυστυχως δεν δινει κωλο πλεον.Στο πισωκολλητο εβαλε κοντρα με τα χερια της στο προσκεφαλο του κρεβατιου και χτυπιοταν σαν τρελη μπρος πισω αλλα και πανω κατω ταυτοχρονα και βογγουσε σαν ειχε να γαμηθει καιρο Χμμμ;
Και τελος την εβαλα απο πανω αλλα με πλατη σ'εμενα οπου ανεβοκατεβαινε σε πολυ γρηγορο τεμπο και της αρεσε να κοιταζεται στον καθρεφτη.
Και πριν το τελος με ξεκαβαλησε και μου αρχισε παλι το τσιμπουκι και οταν μου ηρθε να χυσω τουρλωσε τις βυζαρες μπροστα και της τα'ριξα στις ρωγες της και κανα δυο φλοκια την πηραν και στο πηγουνι.
Λιγη κουβεντουλα ακομα,μερικες μαλακιουλες και η φοβερη συμβουλη της να μην τραβαω ποτε μαλακια αλλα οταν εχω καυλες να την επισκεπτομαι και να τη χυνω Μεγάλο χαμόγελο

Συμπερασμα...γαμιεται σαν λυσσασμενη και δε χορταινει.Δεχεται τα παντα,γουσταρει μπινελικια,σφαλιαρες,να την χυνεις,να αλλαζει πολλες στασεις,δαχτυλα,δε τη νοιαζει καθολου η ωρα.Μια κλασσικη μιλφοπουταναρα δηλαδη για τους λατρεις του ειδους

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.436
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Οκτωβρίου, 2014
Ηξερα πως θα πας και θα γουσταρεις !Κατσικογάμης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1