Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 176 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Katy...

Εμφανισιακά η κοπέλα είναι, περίπου, όπως φαίνεται στις φωτογραφίες. Πολύ μικρή σε ηλικία, μέτριου αναστήματος και με ωραίο, μακρύ, μαύρο μαλλί. Είναι πολύ αδύνατη η κοπελιά και θα της χρειαστεί να πάρει 4-5 κιλά, για να μπορούμε να πιάνουμε και τίποτα Γλώσσα Το βυζί της είναι πολύ μικρό και με περίεργες ρώγες...Κωλαράκι έχει οκ. Από φατσούλα, ε...μια νορμάλ φάτσα και τίποτα περισσότερο ή λιγότερο.
Την πήρα στο πρόγραμμα με τα 70 €.

Στο δωμάτιο...
Η κοπέλα προσπαθούσε να έχει καλή διάθεση, αλλά φαινόταν ακόμα η αμηχανία της, λόγω του ότι είναι καινούρια στη δουλειά. Μου έκανε, αρχικά, μασάζ για αρκετή ώρα, το οποίο, πάντως, δε μπορώ να πω ότι ευχαριστήθηκα...δεν το κατέχει η κοπέλα.
Μετά, προκαταρκτικά δεν είχε ΚΑΘΟΛΟΥ. Κατευθείαν προφυλακτικό και μια, επιεικώς, μέτρια πίπα, και αυτή σύντομη. 69 και ισπανικό δεν κάναμε - παρόλο που ήταν στο πρόγραμμα, αλλά πάλι καλά που θυμόταν το όνομά της η κοπέλα, τόσο τρακ που είχε...
Φιλιά κλπ. δεν έδινε καθόλου - ούτε χάδια. Και το σουτιέν της, ευτυχώς, που της το έβγαλα εγώ...
Στο κυρίως πιάτο, αλλάξαμε δύο στάσεις, με , σχετικά, καλή συμμετοχή από μέρους της (μάλλον είχε αρκετή ώρα χωρίς να πάει με πελάτη...) και αρκετά καλή αίσθηση μέσα της.
Να σημειώσω ότι ήταν καθαρή η κοπέλα.
Γενικά προσπαθούσε, αλλά είχε αμηχανία, λόγω απειρίας, και θέλει αρκετή δουλειά ακόμη, μέχρι να στρώσει.

Social...
Εμμ...το social ήταν ελάχιστο, και αυτό με δική μου πρωτοβουλία. Δε φταίει όμως η κοπέλα, γιατί δεν ξέρει καθόλου Ελληνικά και μιλάει ελάχιστα Αγγλικά. Μου είπε ότι είναι από Ισπανία, αλλά εγώ για Ρουμάνα την έκοψα - όχι ότι με χαλάει...

Λίγα λόγια για το μαγαζί...

Έχει πολύ εύκολη και άμεση πρόσβαση μέσω Λ. Αθηνών. Έχει δωρεάν parking, αρκετών θέσεων, στο πίσω μέρος του μαγαζιού - οπότε είμαστε οκ και από διακριτικότητα.
Ο χώρος μέσα είναι άνετος και σύγχρονος, με περιποιημένο σαλόνι, φωτισμούς, καθαρά δωμάτια κλπ. Μια χαρά...
Η τσατσά ήταν ευγενική και πρόσχαρη, αν και δεν προσφέρθηκε να με κεράσει κανα ποτάκι, όπως άλλες φορές.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Katy
Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
9
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Νοεμβρίου, 2014
η Κέϊτυ είναι μια κακή περίπτωση, την πήρα προ εβδομάδος και ομολογώ ότι πέταξα 50 ευρώ για το τίποτε.
Πίπα 15΄΄
Προσπάθεια να στηθεί για να χωρέσω 5'
μετά το 5-6λεπτο μου έλεγε συνέχεια:
Θα τελειώσεις;
Περνάει ο χρόνος
και μου έδειχνε το ρολόϊ στον τοίχο και το ρολόϊ του χεριού της.

Κοινώς σκατούλες φλαμπέ...η αλυσίδα το έχει αναγάγει σε επάγγελμα το κοροϊδιλίκι.
18 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εν μέρει θα συμφωνήσω...εν μέρει θα διαφωνήσω....για κάθε katy κακή επαγγελαμτία υπάρχει και μια Αντρέα, μια Ίνγκριντ, μια Ρεμπέκα, μια Μαρίνα, μια Ζανέτ, μια ζέτα...οπότε για ψάξου κ συ καλύτερα...Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2