Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 199831
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
... που έγινε κύκνος .

Την Κλαούντια την ήξερα από το R.I.P. AmneZia ( αυτό το -z- μου έσπαγε τα νεύρα πάντα ) .
Εκεί , στο αμνέζια δηλαδή , είχαμε κάμει sex τρεις φορές .
Η μία καλύτερη από την άλλη , διότι η πρώτη δεν γινόταν να είναι χειρότερη .
Από κει και πέρα , κύλησε πολύ νερό στον Νείλο και πολύ σκατό στον Ποδονίφτη , με αποτέλεσμα να με φάνε τα κουνούπια και η περιέργεια γιά το πως θα είναι τώρα ο μικρός άγγελος που ακούει στο όνομα « Claudia .
Τί πιό απλό ;
Ιδού η Κλαούντια , ιδού και το πήδημα και οι όποιες αμφιβολίες θα μαραίνονταν .
Τα περί κουτρουβαλιασμάτων , τσάτσων και Μπιγκ Μπεν , ανήκουν στην προηγούμενη κριτική , γιά τούτη κάτι νέο δεν έχω .
Τα ίδια συνέβησαν .
Τσάτσος , εβδομηντάρι , πετσετούλα , μπανάκι-μανάκι , φιλιά , χάδια , γλειψίματα , χουφτώματα και άλλα εξόχως ενδιαφέροντα που προάγουν το ανθρώπινο είδος .
Η Κλαούντια έχει γίνει ΜΟΥ-ΝΑ-ΡΑ !
Απίστευτη .
Πρόσωπο αψεγάδιαστο , μάτια τεράστια σε μιά απόχρωση του μωβ , ζυγωματικά Σερβικά , χείλη έτοιμα να εκραγούν, μύτη αλφάδι , πηγουνάκι , φρύδια άψογα . Τα μαλλιά της δεν θυμάμαι σε ποιά απόχρωση του Ουράνιου τόξου τα είχε , αλλά όπως όλοι ξερουμε αυτά τα πράγματα στις γυναίκες έχουν την ίδια σταθερότητα με το βαρομετρικό στον Ειρηνικό .
Έχει μιά τατουαζάρα , ίσως και δύο , ίσως και τρεις , αλλά εγώ δεν κοίταζα το τατουάζ της ... τον κώλο της κοίταζα και σκεφτόμουν πως θα γίνει να της τον γαμήσω .
Έφαγα πόρτα , ζονκ και άκυρο , τρία σε ένα .
Περιορίστηκα στο 69 . Παραδόξως πως , ΔΕΝ κάναμε μαζί μπάνιο . Έκανε μοναχιά τ'ς .
Εγώ την κοίταγα . Όσο πλενόταν , τόσο καύλωνα .
Αν αργούσε λίγο ακόμη θα γαμούσα τον τοίχο . Δεν το επεχείρησα .
Ήρθε κοντά μου και αφού με ξέχεσε γιά εβδομηκοστή δεύτερη φορά που « γκάμησες την τζιιγκάνα » , αρχίσαμε τα προκαταρκτικά .
Παραδόξως πως ήμουν σε εξαιρετική φόρμα .
Βολεύει και το γεγονός πως το Κλαουντιάκι είναι πιπινάκι , οπότε είχαμε σόου .
Φιλιά , χάδια , χουφτώματα , γλειψίματα , τριψίματα , μασαζάκι στο κουτσό μου πόδι , δάχτυλα είπαμε δεν σερβίρει το κατάστημα διότι δεν θέλω να ακούσω κάνα « μη » και ξενερώσω .
Αρχίσαμε με μιά φοβερή πίπα , ενώ ταυτόχρονα προσπαθούσα να χώσω την γλώσσα μου στην υπέροχη ροζ κωλοτρυπίδα της.
Απογοητεύτηκα που δεν τα κατάφερνα και σκέφτηκα να πλακώσω το γλειφομούνι . Μου βγήκε σε καλό , διότι μπορούσα να έχω από ένα μουνόχειλο σε κάθε πλευρά του στόματός μου , αριστερά και απ'τήν άλλη.
Ο Κώλος της είναι φεγγαράκι μου λαμπρό , φέγγε μου να βρω γαμπρό . Το δέρμα της βελούδινο .
Είχα πάθει παροξυσμό . Μου φόρεσε το λάστιχο και αρχίσαμε να γαμιόμαστε σαν τρελλοί . Ούτε πόδι ένοιωθα , ούτε μυαλό , ούτε Δ.Ν.Τ. , ούτε Δ.Ε.Η. ... τίποτις .
Όλα μοιάζαν μαγικά και Κλαυδιακά . Ξεκινήσαμε με τις ποδάρες της μικρής γύρω από την μέση μου σε κλασικό ιεραποστολικό , ενώ από τ'αρχίδια μου έσταζαν τα σάλια της , προϊόν πίιιιιπαααααααας .
Τον κατάπιε ... σχεδόν .
Τον κατάπιε ολάκερο στο ροζουλί μουνάκι της , όμως . Λωτός μετά τον ιεραπόστολο . Πισωκολλητό μετά τον λωτό . Χάζευα τον κώλο της . Μιλάμε το πιπίνι είναι πέτρα .
... Ε ... και κει που χάζευα τον κώλο της , άρχισα το κλασσικό παρακάλι γιά να της τον γαμήσω .
Πρόβαλλα σθεναρά ένα ισχυρό χαρτί . Της είπα πως είναι εύκαμπτος και συμπιεζόμενος , οπότε αν της τον βάλω στον κώλο θα μικρύνει .
Με κοίταξε βαθιά στα μάτια , χαμογέλασε με γλύκα .
Ήμουν σίγουρος πως την επεισα.
Μου απάντησε : « - Λες μαλακίες . Γιατί γκάμησες τιιιην τζινγκάνα ; » .
Την γύρισα στα τέσσερα και την γάμησα μέχρι που έχυσα .
Την επόμενη φορά θα επανέλθω με ισχυρά διαπραγματευτικά ατού .
Αυτή την φορά την πάτησα .
Η μικρή μας αγάπη κράτησε κάνα μισάωρο .
Θα την ξαναγαμήσω , όπως και δηπότως .
Υ.Γ. Να μην γράφω αυτά που γράφει ο Τσεγιέν , ε ;
Ό,τι έκανε μαζί μου , μπλαμπλαμπλα ...
Υ.Γ. 2 ) Αν κάποιος ήθελε περιγραφή γιά το πως είναι η Κλαούντια , να δει τις φωτογραφίες της . ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
Biker...
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Σεπτεμβρίου, 2014
ποια "τζιγκάνα" γάμησες βρε γέρο??Γερο-μύστηςΓλώσσα
28 Σεπτεμβρίου, 2014
Να πω τη μαυρη αληθεια, δε σε ειχα ξαναδιαβασει συναδελφε. Αψογο γραπτο, διασκεδαστικο αλλα ΚΑΙ ενημερωτικο.....Οπως πρεπει δηλαδη.
Περαστικα για το ποδι ευχομαι....αν και δε φαινεται να σε σταματαει.
28 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Tην Μανταλίνα ...
... κάποτε στο Αμνέζια .
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3