Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 199809
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αλίνα:

Όμορφο μεγαλούτσικο στήθος και πολύ όμορφες μεγάλες μαυριδερές ρώγες που φαντάζομαι πως αφού κάνει παιδί και μεγαλώσει κι άλλο θα γίνουν χάλια (κρίμα).

Δέρμα τεντωμένο και όμορφο που θέλεις να το πιέζεις και να το χαιδεύεις συνέχεια.

Γλυκό πρόσωπο, καίτοι δεν ξέρω αν έχει την ικανότητα να το χρησιμοποιήσει σεμνά, καθώς, όποιος την βλέπει μάλλον σκέφτεται αμέσως γαμίσια.

Έχει σούπερ κώλο.

Στα προκαταρκτικά έκανε κάτι που φέρνει σε γλωσσόφιλα αλλά ήταν εντελώς ψεύτικα, δεν τα μετράω καν για γλωσσόφιλα, ίσως επειδή είμαι άσχημος και σιχαίνονταν.

Μετά από λίγο χούφωμα και γλύψιμο της είπα να σταθεί στα 4 και πήγα από πίσω.

Εκεί ήρθα αντιμέτωπος με την δεύτερη πιο ΟΜΟΡΦΗ ΚΩΛΟΤΡΥΠΙΔΑ που έχω δεί ποτέ στην ζωή μου. Όνειρο, σαν να μην ήταν σούφρα ρε αδερφέ, ένα κυκλάκι με ΕΛΑΧΙΣΤΟ και δύσδιάκριτο μαύρο μέρος γύρω γύρω, περιτριγυρισμένο από τον άψογο κώλο της.

(η πιο όμορφη κωλοτρυπίδα ήταν μιας Γερμανιδούλας, Ντορίν για όποιον θυμάται, πριν περίπου 6-7 χρόνια, στην αλυσίδα Δροσοπούλου αν θυμάμαι καλά, ήταν μια μικρή τελείτσα χωρίς καθόλου σούφρα και δεν είχε καθόλου μαύρο γύρω γύρω)

Έβαλα τον αντίχειρα μου πάνω στην κωλοτρυπίδα και την χαίδευα. Από την στιγμή που το έκανα αυτό, τελείωσα μέσα σε 10 δευτερόλεπτα.

Στο τέλος κουνιόνταν με τον κωλαράκο της πάνω στο πουλί και ένιωθα πολύ όμορφα.

Σίγουρα θα την ξανασυναντήσω, κάνει απίστευτη δουλειά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
171
Πόντοι:
1.520
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Σεπτεμβρίου, 2014
¨"(η πιο όμορφη κωλοτρυπίδα ήταν μιας Γερμανιδούλας, Ντορίν για όποιον θυμάται, πριν περίπου 6-7 χρόνια, στην αλυσίδα Δροσοπούλου αν θυμάμαι καλά, "

Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
Οντως.
με την μονη διαφορα οτι εργαζοταν στους "γερμανους" η Ντοριν.

Θα συμφωνησω απολυτα με την κριτικη σου.
Η Αλινα ειναι απο τις καλυτερες επιλογες της στουντιακης Αθηνας.
27 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πωω ρε φιλε τι μου θύμησες....απο τις καλύτερες Έρωτας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2