Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 99 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπερα τιμημενοι συναγωνιστες.

Τεταρτη 9 το βραδυ, ενθυμουμενος την απιστευτη πιπα της Αγνης απο την προηγουμενη συνευρεση, και οντας σε μεγαλα.."κεφια" αποφασισα χωρις δευτερη σκεψη να παω για καταθεση.

Το θεμα Parking εχει γαμηθει τελειως, κριμα που δεν υπαρχει η δυνατοτητα να βαζουμε και αρνητικα προσημα στις aξιολογησεις μας...

Tελος παντων ανεβαινοντας ... τα μουτρα της Τσατσας αυτη τη φορα δεν ηταν ξυνισμενα, και ετσι σκεφτηκα "καλα ξεκιναμε".

Κατα τη διαρκεια της "μαρτυρικης αναμονης", σκεφτομουν τι καλα που θα παιξω παλι με το μαναρακι μου.

Και εκεινη ακριβως τη στιγμη μπηκε μεσα το "γατι". Με θυμηθηκε αμεσως, και αρχισε να με τριβει και να με χαιδευει τοσο αισθησιακα, που παραλιγο να εχουμε "ατυχημα". Την καταλαβε τη δουλεια, και πλακωθηκε σε ενα πολυ απολαυστικο οσο και βασανιστικο τσιμπουκι που με εκανε να φωναζω...

Μπηκα στον πειρασμο να της ζητησω να με τελειωσει με το τσιμπουκι, αλλα τελικα προτιμησα να της τον καρφωσω πισωκολλητα.

Πιστεψτε με απο τη στιγμη που θα την γυρισεις σε πισωκολλητο, και θα κοιτας αυτο το μουνακι πως αντιδρα μεσα απο τον καθρεφτη, σε χρονο ρεκορ εχεις χυσει... Στανταρ !!!

Μου ειπε οτι δουλευει και στο Αχαρνων 106.

Η κοπελα ειναι καυλιαρα, και ομορφη. Εγω δε που ειμαι λατρης των μικρων βυζιων, εχω βρει την υγειά μου με την Αγνη. Γι' αυτο θα συνεχισω να την τιμω, και το ιδιο προτεινω και σε εσας, αν βεβαια σας καλυπτουν τα οσα γραφω περι αυτης.. Παντως οπως και να εχει...

Να εισαστε ολοι καλα...και...καλο βολι...!!!!

Daikatana

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 24, 2008
Όνομα κοπέλας
Αγνή
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
30 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού