Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 176 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στο παρελθόν έχω επισκευή αρκετές φορές την συγκεκριμένη κοπέλα, δεν είχα όμως την δυνατότητα να μοιραστώ τις
εμπειρίες μου Σπασίκλας

Λίγα πράγματα για την Κατερίνα, 23 χρονών περίπου, γύρο στο 1,75 (χωρίς τα τακούνια), ψηλό κορμί καλά στημένο,
όμορφα ψηλά πόδια, κωλάρα και βυζάρες 3+ ποίημα, κατάμαυρα μαλλιά πυκνά και μακριά. Το πρόσωπο είναι πρόστυχο
και γλυκό μαζί,σαρκώδη χείλη , μικρή μυτούλα και πονηρό βλέμμα Γλώσσα

Επαναληπτική συνεδρία λοιπόν στο κατάστημα De Paris. Είσοδος, παράβολο, δωμάτιο. Γρήγορες κινήσεις ,
χωρίς σαλοναρίσματα και πολλά πολλά σαχλοτσατσοκούβεντα, εξάλλου ξέρω που πάω! Μπαίνει η Κατερίνα στο δωμάτιο
και ξεκινάει η ταινία... Κουλ

Βαθύ αγριοτσίμπουκο, λαρυγγοτό, καραμέλωμα παντού , υγρό , φτυσίματα και πάρα πολύ σάλιο, όταν με τσιμπουκώνει
η Κατερίνα είναι σαν να βάζω τον πούτσο στον μούσκιο Μεγάλο χαμόγελο
Κατά την διάρκεια της πίπας παιχνίδια με την γλώσσα, εναλλαγές ρυθμού, άλλοτε αργά με πρόστυχες ματιές να
συνοδεύουν και άλλοτε γρήγορα, αποκορύφωμα οι απόλυτες διείσδυσης deep throat με πνιξιματάκια...!!

Εισαγωγή σκούφου και πάμε να γυρίσουμε την δεύτερη σκηνή της ταινίας!!!

Δυναμικό ξεκίνημα, η Κατερίνα στημένη στα τέσσερα με περιμένει,μπαίνω Κατσικογάμης και την αφήνω να κάνει παιχνίδι.
Ξεκινάει να σφυροκοπείται μόνη της, δυνατά και γρήγορα . Εγώ δεν κάνω τίποτα, μόνο απολαμβάνω την θέα.Το πάει
μόνη της και δεν θέλει καμιά βοήθεια , την κάνει αυτή την κίνηση με τρομερή ταχύτητα και τέλεια εφαρμογή,
χτυπάει τα κωλομέρια της πάνω στα σκέλια μου τόσο δυνατά,που ο ήχος είναι παρόμοιος με τα κωλοσκάμπιλα που της
τραβάω Γλώσσα

Εναλλαγή σε ιεραποστολικό,,, είπα να κουνηθώ και εγώ λιγάκι!!

Άλλα και εδώ η Κατερίνα δεν μπορεί να καθίσει φρόνιμη,ενώ την γαμάω σπάει την λεκάνη, τινάζοντας την ελαφρός
προς τα επάνω και λικνίζεται στο ρυθμό που την γαμάω, θέλει μπαίνω ακόμα πιο βαθιά και ακόμα πιο έντονα μέσα
της, εκεί "THE AND" , το κανόνι έκανε μπουμ....!!

Και πολύ άντεξα, αν σκεφτείς ότι στις πρώτες επισκέψεις, της τα έδινα στο τσιμπούκι επάνω, δεν προλάβαινα να
γαμήσω! Εμμμμ

Την Κατερίνα σωστά την ονομάζουν Kinky και Βασίλισσα, η κοπέλα είναι ξεκάθαρο PSE και με υπηρεσίες που δεν τις
βρίσκεις πουθενά στην Αθήνα! Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 18, 2014
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
gonumidis
Μέλος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
157
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2014
.....και με υπηρεσίες που δεν τις βρίσκεις πουθενά στην Αθήνα!
Ισως δεν εχεις ψαξει παικτη....Παντως σιγουρο είναι ότι βρίσκεις kinky υπηρεσίες σε πολλα μαγαζια και αρκετες κοπελες.
22 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Προφανώς δεν έχεις πάει με Κατερινάρα, γι'αυτό το λες.
P
px75
22 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πρότεινε μου κάποια, που να συνδιάζει εμφάνιση και kinky υπηρεσίες, αντάξια της Κατερίνας και εγώ θα πάω να δοκιμάσω! Είμαι ανοιχτός σε προτάσεις! Έχω ψάξει, μην νομίζεις, αλλα δεν... Πες μου εσυ? Ενδιαφέρομαι ειλικρινά να γνώρισω και άλλες κοπέλες αυτού του στυλ Σπασίκλας
22 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τόνυ...αυτά που κάνει η Κατερινάρα....ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ αλλού...Γερο-μύστης
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4