Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπον για τον χωρο δεν εχω να πω πολλα, ενας απο τους καλυτερους του ειδους! Για την Αννιτα μια απο τα ιδια, απο της καλυτερες που εχω παει του ειδους! Τωρα προσβαση ευκολη, για το λογο οτι μενω Ωροπω, το παρκινγκ και αυτο ευκολο μιας και το ιδρυμα διαθετει δικο του. Παει καιρος που με ετρωγε να βρεθω στο στουντιο12 αλλα επρεπε να χωρισω για να παρω την αποφαση γρηγορα.Ετσι και εγινε και μετα απο ερευνα στο σαιτ το δικο σας αλλα και του στουντιο ειχα λοκαρει κοπελες που θα ηθελα να γαμ@$%&σω!!! Στα διαταυτα λοιπον...Φτανω στο στουντιο μου ανοιγει μια ευγενεστατη κυρια με βαζει να κατσω στον αναπαυτικο καναπε και πριν μου πει οτιδηποτε για τις κοπελες και τα προγραμματα,με ρωταει αν θελω κατι να πιω,νερο,καφε η και αλκοολ η αναψηκτικο! Εγω δεν ηθελα τιποτα και την ευχαριστησα, την ρωτησα αν δουλευει η Αννιτα,και η απαντηση ηταν ναι!Ετσι χωρις να θελω να χασω χρονο αφου τα δωματια ηταν αδεια, πληρωσα για να περασω χωρις πολλα πολλα για να σκεφτω!Το δωματιο φοβερο με καθρεφτες και ανεση χωρου.Εκανα ενα ντουζακι να φρεσκαριστω και μετα απο λιγο ενω σκουπιζομουνα χτηπαει η πορτα και μπαινει η Αννιτα!!!Φοβερη γυνακαρα με επισης φοβερο σωμα και φατσα λες και σου λεει σκισε με καριολη!!! Συστηθηκαμε και δεν αργησαμε καθολου να βρεθουμε πολυ κοντα για να ξεκινησουμε κατι χαδια,τρηψιματα και φιλια για να φτασουμε στο σημειο να αρχισει ενα 69 ονειρο.Θα μπορουσα να μεινω αρκετη ωρα ετσι αλλα μην ξεχνιομαστε ειναι στουντιο και οχι η γκομενα σου!Γιαυτο λοιπον σταματησαμε για να μου προσφερει ενα στοματκο θεικο με μπολικο σαλιο και μεγαλη εμφαση στα μπαλακια για να ερθει η ωρα να μου φορεσει τον σκουφο και να ξεκινησουμε το σεξ!Πρωτη σταση αυτη απο πανω,ρεσιταλ,η γυναικα ξερει να γαμιεται!Αλλαζουμε και την βαζω στα τεσσερα οπου δεν αντεξα και ηρθε το τελος!Μου ειπε γρηγορος ησουν,της ειπα δεν πειραζει ειχα καιρο να γαμ@#$#σω γιαυτο δεν αντεξα αλλα θα σου ερθω συντομα ξανα αυτη την φορα με τον κουμπαρο μου για να σε παρουμε μαζι.Χαμογελασε πονηρα και αρχισε να ντηνεται ενω εγω την ρωτησα αν γνωριζει κατι για την Βικυ ποτε γυρναει, μου απαντησε δεν γνωριζει.Ντηθηκα και εγω μετα την αποχωρηση της και φευγοντας ειπα να ρωτησω την ευγενικη υπηρεσια αν γνωριζει κατι.Κατευθηνθηκα προς το κουζινακι και στα δεξια μου ειχε μια πλασμα τηλεοραση που εδιχνε της κοπελες του στουντιο,εκεινη την ωρα βγαινει η κυρια και με ρωταει αν υπαρχει καποιο προβλημα,της λεω οχι ηταν ολα σουπερ απλα ηθελα να ρωτησω ποτε γυρναει αυτη! Και της δειχνω την Βικυ στην τηλεοραση!Την πιανουν τα γελια με τον τροπο που την ρωτησα και μου απανταει την περιμενουν μετα τις 20 μαλλον την αλλη εβδομαδα!Την χαιρετησα και με χαιρεταει και Αννιτα η οποια βρισκοταν μεσα.χαιρεταω και εγω και φευγοντας λεω ΄'Αννιτα θα τα ξανα πουμε με τον κουμπαρο'

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 13, 2014
Όνομα κοπέλας
Ανίτα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού