Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 295055
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ε, λοιπόν έτυχε με αυτήν την κοπέλα να είναι από τις πιο σέξι, πιο καύλα εμπειρίες μου και δεν είμαι κανένα παιδάκι, εχω καβαλήσει τα 45. Μπήκα μεσα κατά τις 02.30 μετά από μπαρ. Κάθισα στον καναπε. Ηρθε. Επεσε διπλα μου και έβαλε τα υπέροχα, είναι η αλήθεια, πόδια της πάνω μου. «Θέλεις να γαμηθούμε εδώ στα γρήγορα να μη πηγαίνουμε στο δωμάτιο και μαλακίες;» Μέσα. Πήρε 50αρικο ήρθε σε δεκα δευτερολεπτα με το προφυλακτικό, έκλεισε την κουρτινα, επεσε στα γονατα και αρχισε δυνατή πίπα (με προφυλακτικό) σε συνδυασμό με βρωμολογα. Είχα ήδη γινει τούρμπο. Διπλα στο σαλόνι ξέρω ότι υπήρχε και άλλος που περιμενε, ελπίζω να το απόλαυσε. Μιλάμε για αλλαγη στους καναπέδες, στα τέσσερα, στα όρθια πανω στον καθρέφτη και μετά παλι πίπα και μετα με τα ποδια της σηκωμενα και σφυροκοπημα. Το τέλος ηρθε πολυ γρήγορα, φωνάζαμε και οι δυο πρεπει να μας άκουγαν στο δρόμο.
Το κόλπο είναι καλό: σε ξεπεταει στα γρήγορα εκεί, κερδίζει χρόνο και ως κατάσταση σε φτιάχνει. Ηταν όμως υπέροχο, οτι επρεπε για εκεινη τη στιγμη, ούτε να γδυνεσαι και να ντύνεσαι, τίποτα. Θα την ξαναέβλεπα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Φαίη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
614
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού