Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 317062
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τσάρκα στο στούντιο μετά από αρκετή αποχή από το άθλημα. Στη βάρδια 3 κοπέλες, Χρύσα , Τζοάνα και Κατερίνα, πήγαινα για κάποια από τις δύο τελευταίες (λόγω των φωτογραφιών στο site) αλλά τελίκά με κέρδισε η πρώτη. Ενώ τις άλλες δυο οι φωτογραφίες τις κολακεύουν, η Χρύσα είναι πιο όμορφή (ίσως πιο γλυκιά) από τις φωτογραφίες.

Τσατσά πολύ ευγενής, προσέφερε ποτό, ο χώρος σε υψηλά επίπεδα όπως πάντα αν και το ντους στο δωμάτιο θα χρειαζόταν ένα καλύτερο πλύσιμο. Ντουσάκι και η Χρύσα ήρθε μετά από πεντάλεπτη αναμονή. Πολύ γλυκιά (όμορφη, αν και δεν την λες και μοντέλο) σε κερδίζει αμέσως με τη διάθεση και τη συμπεριφορά της, παρόλο που μόλις είχε βγεί από πελάτη και μάλλον την περίμεναν κιόλας. Αυτά που της ζήτησα τα έκανε και με το παραπάνω, ψάχνοντας διακριτικά το τι μου αρέσει, και έφυγα με ένα χαμόγελο, αυτό ακριβώς που έψαχνα όταν πήγα. Συστήνεται για ήρεμες καταστάσεις, βγάζει μια τρυφερότητα που εμένα μου άρεσε, δεν ξέρω σε άλλες καταστάσεις αν έχει και το πιο δυναμικό. Εγώ πάντως θα την ξανατιμήσω γιατί το ευχαριστήθηκα.
Να περνάτε καλά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 08, 2014
Όνομα κοπέλας
Χρύσα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού