Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 95 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ζωή...

Επηρεασμένος από τις καλές κριτικές που είχα διαβάσει στο ******, καθώς και από τις ωραίες φωτογραφίες της, είπα να δοκιμάσω με τη Ζωή. Τη βρήκα βράδυ, στο Ηρώων Πολυτεχνείου - Ηλιούπολη, και πέρασα μαζί της. Είναι ομορφούλα στο πρόσωπο (δεν τη λες και κούκλα, πάντως), αλλά το σώμα της το βρίσκω απλά μέτριο...Έχει μεγάλα βυζιά, με μεγάλες ρώγες, που δε μου άρεσαν, και ο κώλος της, επίσης, δε λέει και πολλά πράγματα. Και είναι γεμάτη tattoo...θέλει προσπάθεια για να εντοπίσεις ένα τετραγωνικό εκατοστό καθαρού δέρματος πάνω της.
Την πήρα με το πρόγραμμα με μασάζ (60 €).

Στο δωμάτιο...
Φάνηκε ότι βιαζόταν, από το πρώτο δευτερόλεπτο.
Μασάζ χάλια - καλύτερα να χάιδευα μόνος μου την πλάτη μου με ξυστήρι Γλώσσα Διάρκεια 2 λεπτά.
Προκαταρκτικά, τίποτα. Μηδέν.
Πίπα (με προφυλακτικό) χάλια...με μονότονες κινήσεις και καθόλου απαλά, χωρίς deep throat, με κράτησε περίπου 2 λεπτά.
Στο κυρίως θέμα, αλλάξαμε τρεις στάσεις (αυτή από πάνω, στα 4 και ιεραποστολικό). Σχετικά, καλή η αίσθηση μέσα της. Διάρκεια 7 λεπτά.
Συμμετοχή ψεύτικη, με υποκριτικά βογγητά...
Φιλιά δε δίνει ούτε για πλάκα.
Δε μου έκανε, ιδιαίτερη, εντύπωση το όλο σκηνικό και δεν έχυσα, τελικά...και ούτε αυτή φιλοτιμήθηκε να προσπαθήσει να κάνει κάτι ακόμα για να με βοηθήσει.
Τουλάχιστον, ήταν πολύ καθαρή, αλλά το ίδιο και εγώ.
Συνολικός χρόνος παραμονής της στο δωμάτιο : 11 λεπτά - και ας είχα πληρώσει πρόγραμμα με μασάζ, και ας λένε στο site τους ότι, και καλά, έχουν δώσει οδηγίες να μένουν οι κοπέλες μέχρι και 20 λεπτά, στο απλό πρόγραμμα, αν χρειαστεί (που χρειάστηκε), και ας ήμουν ο πρώτος πελάτης της στης στη βάρδια, και ας μην υπήρχε άλλος πελάτης στο σαλόνι...

Συμπέρασμα; Υπερεκτιμημένη η Ζωή από την Ουγγαρία...Όχι, δε θα ξαναπάω μαζί της.

Και λίγα λόγια για το μαγαζί...

Έχει κακή πρόσβαση, κατά την άποψή μου, γιατί είναι στου διαόλου τη μάνα από τη Δυτική Αθήνα (εκεί μένω) και γιατί η Ηλιούπολη είναι γεμάτη με μεγάλες διασταυρώσεις χωρίς φανάρια και έχεις πολλές καθυστερήσεις (άσε που είναι και επικίνδυνα) - παρεμπιπτόντως, άσχημη περιοχή η Ηλιούπολη Γλώσσα
Το μαγαζί, καταρχήν, ΔΕΝ έχει parking και είναι και δύσκολο να βρεις να παρκάρεις εκεί τριγύρω, γιατί είναι πυκνοκατοικημένα.
Εξωτερικά, το κτίριο φαίνεται σαν ένα παλιό σπίτι - χωρίς πινακίδα "studio" και χωρίς τίποτα. Το σαλόνι είναι προσεγμένο, αλλά με τόσο μαύρο χρώμα, μοιάζει σαν γραφείο τελετών. Τα δωμάτια είναι μικρά, αλλά καθαρά (έχουν, τουλάχιστον, ξεχωριστά μπάνια) και με κακή διακόσμηση (πχ. τα κρεβάτια είναι πολύ παλιά - ακόμα και τα σεντόνια!). A/C έχουν - πάλι καλά...
Η τσατσά ήταν πολύ ευγενική και ευδιάθετη - το μόνο που άξιζε εκεί πέρα.

Αυτά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζωή
Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
9
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού