Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 404175
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Το σπιτι εξωτερικα ειναι ψιλοερειπιο, αλλα οι εσωτερικοι χωροι ειναι ανακενισμενοι, με 2 σαλονακια και 2 δωματια. Τα δωματια εχουν νιπτηρα, ντουζιερα, πετσετες, ΤV με τσοντα και γενικα περιποιημενα.



Η Σιντυ πρεπει να ειναι γυρω στα 25, φυσικη ξανθια, υψος 1,60-5, μικρο βυζι, μετριο σωμα και αλβανοφατσα. Νιμου ολικα ξυρισμενο αλλα προ 3ημερου(!), οπως και τα ποδια της(!!). Δηλωσε Σουηδεζα(?) και μιλαει Αγγλικα.



Στην ουσια… μπηκε στο δωματιο συστηθηκαμε, εβγαλε το στρινγκ της και μου φορεσε το λαστηχο κατεθειαν στο ακομα πεσμενο μου πουλι.… Μου πηρε κατι μεταξυ πιπας και χειρομαλακιας για 2-3 λεπτα. Με ρωτησε πως θελω, της ειπα να ανεβει απο πανω… μαπα κουνημα. Την εστησα στα 4… μαπα στησιμο, ιεραποστολικο μαπα συμετοχη. Τελειωσα αρον-αρον να προλαβω κατι, που οπως αποδειχτηκε μου χαρησε περισσοτερες συγκινησεις… το Σουπερ καπ Μιλαν-Σεβιλλη.



Προγραμματα απλο, 69, OWO, αυταρχικο. Λωκο δεν εδινε παρολλο που το κουλουρι της εχει φαει χλμ…



Τα εχουμε ξαναπει για Βουρβαχη. Πριν 9-10 μηνες ηταν μια απο τις τοπ επιλογες με ροστερ οπως Αγαπη, Ευα, Λαουρα κ.ά. ενω σημερα μαλλον φυτοζωει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 31, 2007
Όνομα κοπέλας
Σίντυ
Υπηρεσίες
Ryu
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Νοε 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
12
Πόντοι:
2.007
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού