Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 143 10
Sex Studio 364211
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Χρύσα...

Η Χρύσα είναι μια ξανθιά κοπέλα, ψηλή και με γλυκό πρόσωπο - όχι τόσο όμορφη, αλλά γλυκιά. Το σώμα της δε μπορώ να πω ότι είναι άσχημο, αλλά δεν τη λες και αδύνατη νομίζω. Είναι πρόσχαρη και πολύ φιλική πάντως. 3-4 φορές την έχω προτιμήσει - πάντα με το πρόγραμμα με μασάζ.

Στο δωμάτιο...
Το μασαζ της είναι αρκετά καλό! Με σταθερές κινήσεις και διάρκεια και σου μιλάει κιόλας ενώ σε χαϊδεύει...Της έκανα και εγώ μασάζ στο τέλος και της άρεσε Χαμόγελο
Κάνει προκαταρκτικά, με λίγα χαδάκια και αγκαλιές, αλλά όχι πολλά πράγματα. Φιλιά δεν αφήνει.
Η πίπα της μου φάνηκε διεκπεραιωτική. Δεν το έβαζε πολύ μέσα και έκανε μόνο επαναλαμβανόμενες κινήσεις. Σύντομη σε διάρκεια.
Στο κυρίως μέρος, αλλάξαμε 1-2 στάσεις, χωρίς πρόβλημα, αλλά και χωρίς συμμετοχή από μέρους της. Νομίζω ότι είναι λίγο σωματώδης η κοπέλα για τα κυβικά τα δικά μου και δε μπορούσα να τη χειριστώ καλά.

Social...
Πολύ καλή στο social! Λογικά, σε αυτό βοηθάει και το ότι είναι Ελληνίδα (δεν πάω και στοίχημα, αλλά εγώ για Ελληνίδα την πέρασα πάντως). Με ειλικρίνεια και ζεστασιά, έδειξε πολύ ενδιαφέρον για εμένα και ότι μου συμβαίνει, δείχνοντας και την ποιότητα του χαρακτήρα της παράλληλα. Απόλαυσα τη κουβεντούλα που είχαμε...

Συμπέρασμα; Πιστεύω ότι η Χρύσα είναι γενικά καλή στη δουλειά της και απλά δεν ταίριαξε η χημεία μας σε ότι αφορά το sex. Πάντως, που και που, άμα θέλω δυο γλυκές κουβέντες και καλό μασάζ μόνο, την προτιμάω...Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 12, 2014
Όνομα κοπέλας
Χρύσα
Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
9
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Σεπτεμβρίου, 2014
τι, ειναι ελληνιδα? χα!Μεγάλο χαμόγελο
02 Ιουλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ειναι οντως η δεν;
K
kapoutsa81
03 Ιουλίου, 2016
τι ελληνιδα ρε ελλεεινιδα της ξεπετας ΜαλακίαΜαλακία
K
kapoutsa81
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3