Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 143 10
Sex Studio 364169
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Τζίνα...

Πρόκειται για ξανθιά, ψηλή κοπέλα και πολύ αδύνατη. Από πρόσωπο δε λέει και πολλά πράγματα, αλλά εμένα μου έβγαζε κάτι ερεθιστικό...Το σώμα της μου άρεσε πολύ, με μικρό και σφιχτό βυζάκι (μέχρι μεσαίου μεγέθους μου αρέσουν Γλώσσα ) και πάρα πολύ ωραίο κώλο.

Στο δωμάτιο...
Προκαταρτικά δεν είχε και πολλά πράγματα, αλλά τουλάχιστον με πήρε αγκαλιά και χαμογελούσε.
Το μόριό μου ήταν έτοιμο με το που μπήκε στο δωμάτιο και ξεντύθηκε...
Άρχισε με πίπα κατευθείαν, η οποία μπορώ να πω ήταν από τις καλύτερες που μου έχουν κάνει σε studio - και ας ήταν με προφυλακτικό! Με απαλές κινήσεις, λίγο μόνο χέρι, εναλλαγές στο ρυθμό και το έβαζε όλο μέσα. Με κράτησε αρκετή ώρα έτσι...
Στο κυρίως μέρος, είχαμε αρκετές αλλαγές στάσεων, χωρίς παράπονα, αλλά δεν είχε και πολύ συμμετοχή από μέρους της. Προτίμησα να τελειώσω με αυτή στα 4.
Φιλιά πάντως δεν επιτρέπει.
Πολύ καθαρή ήταν όμως.

Social...
Πολύ περιορισμένα πράγματα...Έκανε κάποια προσπάθεια να πούμε δύο λέξεις, αλλά ως εκεί.

Συμπέρασμα; Ενδιαφέρουσα συνεύρεση, αλλά περίμενα περισσότερα πράγματα...Ίσως τη ξαναδοκίμαζα όμως, γιατί μπορεί να έχει βελτιωθεί από τότε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 15, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζίνα
Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
9
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Σεπτεμβρίου, 2014
φίλε έχεις πάρει "εργολαβεία" την αλυσίδα...Γλώσσα για Αντζελίνα και Χρύσα συμφωνώ 1005 μαζί σου...
03 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαχαχα Μεγάλο χαμόγελο Ναι, μάλλον...Και να φανταστείς ότι οι περισσότερες κριτικές που γράφω, είναι για λίγο παλιότερες επιχειρήσεις μου - απλά, τώρα έμαθα το bourdela.com.
04 Σεπτεμβρίου, 2014
πότε την πήρες την Τζίνα ρε μαν;
(Updated: 04 Σεπτεμβρίου, 2014) 04 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Την Τζίνα την πήρα τελευταία φορά κάπου μέσα στο Μάρτη, νομίζω. Μετά έφυγε από την αλυσίδα και δεν ξέρω αν πήγε να δουλέψει αλλού ή γύρισε πίσω στη χώρα της.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4