Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 36 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βραδυ,περασμενες 9,στην γειτονια ελαχιστη κινηση και μετα απο συντομη τσαρκα να τσεκαρω κανα 2-3 κοριτσια
που ηθελα να δω απο κοντα μπαινω και στο 30.
Η Εμμανουελα-μανουλι μεσα,22-23,ψηλη στο 1.75 χωρις τας γοβας,ξανθια,πολυυυ ομορφο προσωπο,κορμι modele,
βυζακι 1.5-2 μικρη ωραια ρωγιτσα που ξυπναει ευκολα,μικρο κωλαρακι και μπουκαρω με το απλο παραβολο.
Χαμογελαστη,δεν αργησε να ερθει στο δωματιο
(το τελευταιο δεξια δεν μου φανηκε να τριζει οπως τα αλλα για οσους ξερουν)
με μεγαλο καθρεφτη αλλα λιτο.

Εσπασε ευκολα ο παγος με μερικες φιλοφρονησεις.
Ξεκινημα με χαμουρεματακι,με τα βυζακια ωραιας υφης και με ρωγιτσα μικρη τεντωμενη.
Ξαπλωμα το μωρο μπρουμητα να θαυμασω το κωλαρακι της και να τον τριψω λιγο απανω,αφου αυτος ηταν ο σκοπος απο την στιγμη που τον ειδα.

Ξεκιναω με ενα χαλαρωτικο μασαζακι ,αφαιρω μετα απο λιγο το στριγκακι,τριψιμο πανω στο απιστευτα απαλο κωλαρακι,δαγκωματακια και ξαπλωνω τα ανασκελα.
Της ζηταω να κατσει 69 να την χαζευω απο πισω και αν και κοιταξε λιγο διστακτικα στην αρχη τσοουυπ μου γυρναει το κωλαρακι χωρις να πει μη και μη.
Επαιξε καλα για λιγο το παπαρι με το χερακι της,τα διδυμα δεν τα τιμησε αλλα δεν χαλιεμαι γενικα,
περασμα καλτσας σε 80% στηση και η πιπα χωρις χερι με εφερε κοντα στο......ξερετε.Σφαλμα.
Δαγκωνω λιγο κωλαρακι εκει ετσι οπως ημουνα,δεν λεει τιποτα ισα ισα μου το κουνησε περισσοτερο, αυτο ειναι λεω,δωρακι εχουμε.
Αρχιζω να δαγκωνω περισσοτερο το ωραιο μουνακι που ηταν καθαρο,δωστου να κουνιετε περισσοτερο.Κεφάλι σε τοίχο!
Σταματα της λεω και καρφωσου.
Καθεται με αυτο το προσωπακι απο πανω και κουνιεται με τα βυζακια μπροστα,γλυψιματακια,φιλακια στο λαιμο........αριστουργημα.
Την πιανω και αρχιζω εγω να την σπρωχνω...αρχιζει και αυτη λιγο να γουσταρει και για να μην χαθει εκει το παιχνιδι γυρισμα να προλαβω να το βαλω λιγο και στο κωλαρακι.
Χωσιμο μεχρι τερμα και η 8εα απο τον καθρεφτη ζημια.
Μεχρι που εγινε.

Δεκτικη σε οτι ζητησα,με το extra δωρακι,ανταποδοση ισως για το καλο μασαζακι που προσεφερα.
Δεν εχω να πω κατι αρνητικο για την συνευρεση.
Στηνοτανε κιολας στον καφρεφτη,κοιτιοτανε,για να την κολαω και να μου τον πιανει και τετοια χαχαχα καλα ητανε.
Καλο κοριτσι με χαμογελο και ναζακια.
Δεν βιαστηκε να φυγει κα8ολου,ασχετα που οταν τελειωσαμε ακουγοντουσαν τσακαλια που μιλουσαν με την ευγενικη υπηρεσια απ εξω.
Το παιζει το παιχνιδι,ειπαμε και κανα 2 κουβεντες στα + και.....αποχωρηση.


Πιστοι πιπινολατρες αξιζει μια δοκιμη.
Εγω την εφτιαξα την χημεια,μου αρεσε η πιτσιρικα και περασα καλα.
Cheers...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Υπηρεσίες
Jiger
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
180
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού