Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 395 10
Sex Studio 327888
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η συνάντηση έγινε στο Red Light.Πρώτη συνεύρεση με τη Γαλήνη.Μετά από λίγη αναμονή στο σαλόνι βγαίνει το μωρό από το δωμάτιο που ήταν με συναθλητή μόνο με το στρινγκάκι της,δεν ήθελα και πολύ και πέρασα με το απλό των 40€.Για την εμφάνιση,καταγωγή κλπ έχουν ειπωθεί σχόλια σε προηγούμενες κριτικές που ήταν πολύ σωστές και δεν θα αναφερθώ περισσότερο.Μετά από ένα 15 αναμονή καθώς προηγούνταν άλλος πελάτης έρχεται η Γαλήνη και κάθεται δίπλα μου στο κρεβάτι.Αρχίζω να ρουφάω και να πιπιλάω αυτό το υπέροχο στήθος ενώ παράλληλα της χουφτώνω το κωλαράκι της και η Γαλήνη να παίζει με τον πούτσο μου.Η επιδερμίδα της είναι πραγματικά πολύ απαλή και είναι για πολύ γλείψιμο και δάγκωμα.Στη συνέχεια με ξαπλώνει και αρχίζει να τρίβεται πάνω μου αισθησιακά και να με δαγκώνει στο λαιμό και τις ρώγες μου.Ο πούτσος μου έχει γίνει κάγκελο και το μωράκι τον παίρνει και τον χώνει μέσα στις βυζάρες της και ξεκινάει ένα ωραίο ισπανικό χωρίς να έχω πληρώσει για αυτό.Στη συνέχεια περνάει την καπότα σαν κάλτσα και αρχίζει μία πίπα,όχι πολύ βαθιά,αλλά με πρόστυχα βλέμματα και μετά από δική μου παρότρυνση με μπόλικο σάλιο και φτυσίματα κάτι που γουστάρω αφάνταστα.Ξαπλώνει απέναντι μου,ανοίγει τα πόδια της τέρμα και μετά από την χρήση κρέμας μου λέει ''έλα να μου τον καρφώσεις μωρό μου''.Ξεκινάω την είσοδο στο μουνάκι της και αρχίζω να την γαμάω για αρχή σε πολύ γρήγορο ρυθμό και παράλληλα να την φιλάω στο λαιμό και για συνέχεια ελαττώνω ταχύτητα,τοποθετώ τα πόδια της στους ώμους μου και την γαμάω πιο ήρεμα,ενώ το μωρό σε κάποια στιγμή έβγαλε κάτι πολύ ψεύτικες κραυγές που με ξενέρωσαν λίγο.Για 2 στάση,ανεβαίνει πάνω μου και αρχίζει να ανεβοκατεβαίνει στο πούτσο μου πολύ γρήγορα και παράλληλα μου έγλειφε τον λαιμό.Το τέλος ήταν κοντά και για αυτό την τοποθετώ για ξαπλωτό πισωκολλητό οπού μετά από λίγο κούνημα έχυσα.Δεν βιάστηκε να φύγει,είπαμε και 2 μαλακίες και με καληνύχτισε.Ήταν μία καλή κατάθεση με την Γαλήνη και αν ξαναπροτιμηθεί θα είναι σε ένα πιο μεγάλο πρόγραμμα για να επεξεργαστώ πιο πολύ τα βυζάκια της και την απαλή,βελούδινη επιδερμίδα της.Ο χρόνος παραμονής της στο δωμάτιο ήταν περίπου στο 20λεπτο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 14, 2014
Όνομα κοπέλας
Γαλήνη
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού