Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η συναντηση εγινε αρχες αυγουστου.Ξεκινησα για την περιοχη ξεροντας οτι δουλευουν κλαουντια-φαιη και μαρκελλα.Χωρις να χω αποφασισει που θα περασω...Με την φαιη ειχα μια πολυ καλη συνευρεση,με την κλαουντια δεν εχω περασει αλλα θα γινει στο αμεσο μελλον ενω η μαρκελλα ειχα εμπειρια που ειχε κυμανθει καλα...

Περασα πρωτα απο το 92α οπου βγηκε η μαρκελα....Ηταν μαυρισμενη και πιο ομορφη απο αυτο που θυμομουν..Εκτσε στα ποδια που αρχισε να μ δινει φιλια και να χαζοκαυλαντιζουμε.Τελικα δεν εμελε να συνεχισω την βολτα.Περασα αμεσα στο δωματιο για μια δευτερη επισκεψη..

Ανεβηκα στο δωματιο εκανα το ντουζ μου και μετα απ 10 λεπτακια ηρθε το μωρο.Λιγο σοσιαλ μου ανακαλυψε ποσο πολυ περιμενε το να φυγει με αδεια και περασαμε στο ψητο....Εξαιρετικα προκατακτικα,με χαδια γλωσοφιλα και ελευθερα χουφτωματα....Κατεβηκε χαμηλα κι αρχισε μια τελεια πιπα με πολυ σαλιο και βαθια ενω με κοιταζε μεσα στα ματια....Κινδυνος ατυχηματος απο την εξαιρετικη πιπα οποτε την ανεβασα πανω μου για να ξεκινησει η δραση...

Αρχισε να χορευει και νακουνιεται ρυθμικα πανω κατω νω χουφτωνα τα κολομρια της κι εγλειφα τις στητες βυζαρες της....Βρωμολογα εκατερωθεν καθως ο ρυθμος ανεβαινε,πριν αλλαξουμε στα 4..μπολικα σκαμπιλια στα κολομαγουλα της και δυνατες διεισδυσεις απο μερους μου με το κοριτσι να βγαζει αληθοφανη βογγητα και να συμμετεχει αψογα στη διαδικασια..

τελευταια σταση ιεραποστολικο με γλωσοφιλα διαρκως μεχρι που αδειασα μεσα στο μουνακι της...

Συμπερασματικα μια πολυ καλη εμπειρια και δεν μετανιωσα καθολου που ξαναδοκιμασα την μαρκελα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 08, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρκέλα
Σεβαστός
Εγγραφή:
13 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
0
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού