Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 63 10
Sex Studio 187910
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τη Νάνσυ τη γνωρίζω αρκετά χρόνια από τη Βριλησσού...Πρέπει να την γνώρισα το καλοκαίρι του 2009 και από τότε την επισκέπτομαι κάπου κάπου καθώς μου αρέσει πολύ σαν γυναίκα.
Ξανθιά πολύ εντυπωσιακή με ωραίο γυμνασμένο σώμα,ενισχυμένο στήθος και γλυκό πρόσωπο είναι μία σύντομη και απλή περιγραφή της...Να σημειώσω πως επειδή έχει κάνει αρκετές μεταγραφές είναι πλέον γνωστή σε αρκετούς που ασχολούνται με το χώρο...
Επίσκεψη λοιπόν στο νέο στούντιο που φιλοξενείται εδώ και ένα μήνα περίπου.Παρκάρισμα λίγο δύσκολο αλλά λόγω ώρας κάπως τα βολέψαμε,λογικά τις πρωινές ώρες πρέπει να έχει θεματάκι...Με υποδέχτηκε η υπηρεσία και με τοποθέτησε στο σαλόνι καθώς η Νάσνυ ήταν απασχολημένη.Μετά από περίπου ένα τέταρτο εμφανίστηκε αρκετά ευδιάθετη και με χιούμορ στο σαλόνι.Δεν υπήρχε δεύτερη σκέψη και κατέληξα κατευθείαν στο δωμάτιο...
Ένα ντουζάκι για να φρεσκαριστώ και ξάπλωσα στο κρεβάτι για να την περιμένω...Δεν άργησε να έρθει και έτσι μέσα σε λίγα λεπτά έκανε την εμφάνισή της.Ξεκίνημα με χάδια όπως ήμασταν ξαπλωμένοι.Φιλάκια σε όλο το σώμα με επίκεντρο το στήθος μου.Κατέβηκε πιο κάτω και περιποιήθηκε την ευαίσθητη περιοχή.Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Άψογο δεν το περίμενα,πολύ καλό σε διάρκεια και με φοβερή τεχνική αφού χρειάστηκε να την διακόψω καθώς θα είχαμε πρόωρο τέλος...Έναρξη στο σεξ με τη Νάνσυ από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς.Αλλαγή για πισωκολλητό όπου πραγματικά η συμμετοχή της και το στήσιμό της ήταν άψογα.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό αφού πρώτα όμως είχε προηγηθεί νέο στοματικό...Με άψογη συμμετοχή όπως έγραψα και παραπάνω αλλά και αληθοφανείς αναστεναγμούς η συνάντησή μας έλαβε τέλος...


Κάθισε δίπλα μου για λίγο και μιλήσαμε για διάφορα θέματα μίας και υπήρχε σχετική ησυχία.Με ένα πεταχτό φιλί με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον,πράγμα που θα γίνει σύντομα καθώς πέρασα καλύτερα από κάθε άλλη φορά μαζί της!

Αυτά για την πρόσφατη συνάντησή μου με την Νάνσυ,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2014
Γεια σου Μεγιστε Βασιλειε, το ξεπαρθενεψες στις κριτικες το μαγαζι.....Για να δουμε θα εισαι γουρλης;
23 Αυγούστου, 2014
Φέρνω γούρι πάντως έχω καλό ποδαρικό....!
25 Αυγούστου, 2014
Εξελίχθηκε πολύ τελευταία στο κομμάτι των υπηρεσιών η Νάνσυ. Νομίζω το δεύτερο πέρασμα της απο την Άντζελα ήταν καθοριστικό. Αλλά βλέπω μια σχετική αστασίαΓλώσσα, νόμιζα ότι ήταν ακόμα στους Γερμανούς, δεν την προλαβαίνω στις μετακινήσεις...
lsh
lsh
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3