Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157524
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Νικολ απο Ουκρανια,μικρη σχετικα σε ηλικια,γυρω στα 25 την εκανα...

-Εμφανιση κοπελας: Ψηλη ξανθια,βυζαρες,κωλαρα,ποδαρες,αρκετα ομορφο προσωπο,βγηκε με μαυρο σετ εσωρουχων.

-Τσατσα: Εφαγα παπα δυστυχως,σου εγγυομαι λεει θα περασεις τελεια,αν δε περασεις καλα θα σε δωσω τα μισα λεφτα πισω και κατι τετοιες παπαριεςMoney MouthΘυμός...Φυσικα οταν βγηκα απο το δωματιο εκανε οτι επεσε απο τα συννεφα με αυτα που την ανεφερα...

-Δωματιο:Καθαρο πατωμα,στρωμενο κρεβατι,σεντονια χωρις σταμπες ή πεταμενες καποτες και τετοια,ειχε καθαρη πετσετα για μπανιο.

-Στο σεξ:Μπαινει μεσα η κοπελα και βγαζει βιαστικα τα εσωρουχα της και τα παπουτσια της...Προτιμω τουλαχιστον να φορανε παντα τα τακουνια τους και τα στρινγκακια τους...Δε τις γουσταρω τελειως γυμνες τις γκομενες Γλώσσα .Προκαταρτικα μηδεν,τιποτα,βαζει στο στομα της το εργαλειο(πεσμενο τελειως) και αρχιζει μια πιπα με πολυ χερι και αρκετο δοντι,πιο πολυ πονεσα παρα καυλωσα,με πιπωνε για κανα 10λεπτο,μετα ανεβαινει απο πανω,χοροπηδουσε με αγαρμπο τροπο,παλι πονεσα αρκετα Θυμός,επιανα παραλληλα τις βυζαρες της,αλλα και παλι δεν ενθουσιαζομουν με την ολη φαση...Τη γυριζω ιεραποστολικα,προσπαθησα να τη φιλησω,ματαια ομως τραβιοτανε συνεχως,ειχε καυλωσει πολυ ομως η πουτανα και στο ιεραποστολικο εχυσε 2-3 φορες...Εγω παλι ενιωθα ομως οτι γαμαω την ΙΚΕΑ Γλώσσα.Γυρισμα στα 4,δυνατο σφυροκοπημα για αρκετη ωρα,να γινεται ακομα πιο μουσκεμμα αυτη και να ξαναχυνει και πανω που παω κι εγω να τελειωσω σηκωνει μια τον κωλο της αποτομα ψηλα και με πονεσε ξανα και κοπηκα τελειως...Κεφάλι σε τοίχο!Ξανα ιεραποστολικο μετα,ματαιος κοπος ομως δυστυχως Λύπη περασαν πανω απο 35 λεπτα στο δωματιο και μου δειχνει το ρολοι της και σηκωνεται και φευγει.Δεν εδωσε ουτε ενα φιλι στο μαγουλο ή στο στηθος ή να κανει κατι αλλο για να με ξεσηκωσει και γενικα δεν το εχει ρε παιδι μου.Κουραστικη καταθεση δυστυχως χωρις τελος απο μενα...Εννοειται δεν θα την ξαναπροτιμησω την κουκλα.Κριμα το κορμι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 21, 2014
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Al Kavlone
Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
3
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού