Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 202 10
Sex Studio 299353
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη Σίντυ την είχα δει μόνο από τις φωτογραφίες της και για να είμαι ειλικρινής μου κίνησε το ενδιαφέρον να την γνωρίσω από κοντά...Σε ένα κενό των διακοπών στο οποίο βρισκόμουν Αθήνα και μίας και δούλευε στην πρωινή βάρδια ανηφόρισα για τη Βριλησσού.Παρκάρισμα εύκολο σχετικά λόγω και της εποχής.Με υποδέχτηκε η ευγενική υπηρεσία και μου προσέφερε κάτι να πιω μίας και το κορίτσι ήταν απασχολημένο...Μετά από δέκα λεπτά αναμονή βγήκε στο σαλόνι.Για όσους δεν την γνωρίζουν πρόκειται για μία ξανθιά κοπέλα με σχετικά κοντό μαλλί μέχρι τους ώμους,μεγάλο στήθος που είναι και το ατού της,μέτριο πρόσωπο θα το χαρακτήριζα και σώμα με κανονικά κιλά.Φορούσε ένα πράσινο σετ εσωρούχων που θα έλεγα πως την κολάκευαν αρκετά.
Δεν το σκέφτηκα και πολύ και αφού πλήρωσα κατευθύνθηκα στο δωμάτιο με την επιλογή του απλού προγράμματος.Αφού έκανα ένα ντουζάκι και μόλις σκούπιζα τα νερά η Σίντυ έκανε την εμφάνισή της...Κάποιες βασικές κουβέντες στην αρχή και έναρξη με κάποια σύντομα τριψίματα γι'αυτό και το "όχι" στα προκαταρκτικά.Πέρασμα του προφυλακτικού χωρίς να είμαι σχετικά "έτοιμος" αλλά εντάξει σιγά σιγά ετοιμαστήκαμε...Έναρξη του στοματικού,μέτριο μονότονο χωρίς περιποίηση της ευρύτερης περιοχής και με αρκετή χρήση χεριού.Έναρξη στο σεξ με τη Σίντυ από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς ενώ εγώ έπαιζα με τα στήθη της...Αλλαγή για πισωκολλητό όπου κάπως ήταν καλύτερη σε αυτό.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό όπου με πιο δυνατούς ρυθμούς μας βρήκε το τέλος.
Η συμμετοχή της καθ'όλη τη διάρκεια δεν μπορεί να χαρακτηριστεί από μέρους μου και η καλύτερη...Ίσως δεν την βρήκα σε καλή μέρα ίσως να μην ταιριάξαμε δεν ξέρω πάντως ήταν μία συνάντηση που δεν έχω να θυμάμαι και πολλά πράγματα παρά μόνο τα μεγάλα βυζιά της...

Αυτά για την γνωριμία μου με τη Σίντυ,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 08, 2014
Όνομα κοπέλας
Σίντυ
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού