Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156539
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ξανα στη σιγουρη λυση της Ιζαμπελας μετα απο κανα διμηνο περιπου και παλι 50ε με γυμνο τσιμπουκι και κωλαρακι.Ξανθο ρουμανακι,20 χρονων απ'οσο λεει,ομορφη φατσουλα με καρε μαλλακι,ανυπαρκτο και σταφιδιασμενο βυζι,μικρο στητο κωλαρακι.

Ηταν καπως υποτονικη αλλα οπως μου εξηγησε τη βαρεσε ο ηλιος στη θαλασσα και ειχε βαρυ κεφαλι αλλα αυτο δε την εμποδισε καθολου ωστε να ξεδιπλωσει ακομα μια φορα το πλουσιο ταλεντο της.
Την εβαλα και εκατσε πανω στον πουτσο μου με τα εσωρουχα ακομα,ξαπλωνε πανω μου και με αγκαλιαζε,καποια πεταχτα φιλακια στο στομα,αρχισα κι εγω να επεξεργαζομαι τις τρυπες της με τα δαχτυλα μου...της εβγαλα το βρακι και εκανα το καθιερωμενο πουτσοτριψιμο σε μουνι και κωλο,μου τον επαιζε και αισθησιακα με το χερι της οποτε μου τον εκανε καγκελο οσο δεν πηγαινε αλλο.

Στην πιπα ξαπλωσε στο πλαϊ μου και προσπαθουσε να τον παρει οσο βαθια μπορουσε ενω εγω της εχωνα κανονικα δαχτυλο στο μουνι της.Η πιπα της ηταν αργη αισθησιακη,την επιανα και απο το κεφαλι και την καθοδηγουσα πανω κατω.Βεβαια την αλλη φορα ειχα ευχαριστηθει πιο πολυ για να πω την αληθεια

Πρωτη σταση αυτη απο πανω στο μουνι οπου κουνηθηκε αργα αργα αλλα δε μπορουσε να τον παρει ολο μεσα,εγερνε και προς το μερος μου και μου εγλειφε τις ρωγες,της ελεγα και κατι βρωμολογα τα οποια δε τη συγκινησαν ιδιαιτερα Λύπη ....δυστυχως δεν ξερει σχεδον καθολου ελληνικα.Της εσφιγγα και με δυναμη τα μικρα βυζια της χωρις να πει τιποτα
Τελοσπαντων μετα απο καποια ωρα ημουν ετοιμος για το κουλουρι...Αυτη αντι να βαλει λιπαντικο στον κωλο της βαζει πανω στην πουτσα ΣπασίκλαςΣπασίκλας
Μου τον λιπανε λοιπον στηθηκε στα 4 και της τον εχωσα αργα και προσεχτικα οπως μου ζητησε και μετα απο λιγο που ανοιξε για τα καλα της τον εχωσα ολο τερμα μεσα.Την επιασα σφιχτα απο τα κωλομαγουλα και της εδωσα και καταλαβε.
Μετα οπως ημουν μεσα της εκλεισα τα ποδια της και την γαμησα σε ξαπλωτο κωλοξεσκισμα,της φιλουσα το λαιμο,της δαγκωνα τα αυτια...

Μετα την εστησα ανασκελα με μαξιλαρι κατω απ'τη μεση,σηκωσα τα ποδια της και την γαμησα λιγο ακομα απο τον κωλο και μετα της τον εχωσα στο μουνι οπου γαμησα χαλαρα για πολυ ωρα και εφτασα σε πολυ δυνατο και κραυγαλεο χυσιμο.Λιγες αγκαλιτσες ακομα και αποχωρησε ενω συμπληρωσαμε κανα μισαωρο μεσα με την πουτσα καγκελο καθ'ολη τη διαρκεια

Συμπερασμα...Προβλεπω δυνατο μελλον στην περιπτωση της Ιζαμπελα.Πολυ καλη τεχνικη,πολυ προθυμη και δεκτικη,γουσταρει κωλοξεσκισμα,δε σε αγχωνει.Μαλιστα σε κανα 2 φασεις που εκανα καποιες πιο εντονες κινησεις μου ειπε να μη βιαζομαι.Πρεπει ομως να μαθει ελληνικα ωστε να βελτιωσει και το επικοινωνιακο κομματι και οπωσδηποτε καποια στιγμη να φτιαξει το στηθος της.Μετα θα μιλαμε για το τελειο πακετο αλλα ηδη τη θεωρω στανταρακι και φυσικα την προτεινω σε ολους

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2014
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.436
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού