Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 35 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τι κάνεις όταν ξυπνάς και έχεις στύση ενώ το έτερον ήμισυ απουσιάζει? Πας μια βόλτα στις αμαρτωλές γειτονιές του έρωτα.

Σάββατο πρωί και πριν κατηφορίσω για καφέ είπα να κάνω μία βόλτα από την περιοχή. Βλέπετε περίμενα να δω πολλά στα καφέ (και είδα!!!), σκέφτηκα επίσης ότι δεν θα ήταν ωραίο να φαίνεται η στύση εν μέσω καφέ οπότε μια βολτίτσα ήταν επιβεβλημένη. Αφού γύρισα ένα δύο ιδρύματα πέριξ χωρίς να δω κάτι αξιόλογο μπαίνω στο εν λόγω ίδρυμα. Η τσατσά πολύ εξυπηρετική και φιλική (αλλά το πρόβλημα με την διαφορά μέρας-έξω, νύχτας μέσα παρέμενε) είπε τα προγράμματα και μου παρουσίασε την Μόνικα. Μια Μεξικάνα όπως την παρουσίασε, ενώ η ατάκα της ότι 'δεν έχεις όνειρο να γ##σεις μια Μεξικάνα' δεν έπιασε και πολύ στόχο, αν και χαμογέλασα. Βγήκε η Μόνικα μια μιλφ με κόκκινο σετ εσωρούχων και πρόστυχο/λάγνο ύφος και πονηρό χαμόγελο. "Θα κάνω μια βόλτα της λέω" και με πιάνει από το χέρι και μου λέει το πρόγραμμα με το γυμνό και τελείωμα στο στόμα 40€. Εντάξει λοιπόν λέω...

Τα δωμάτια γεμάτα. Έβγαινε ο ένας συμπολεμιστής για να μπει ο επόμενος... Και εδώ να πω στον μεσήλικα που βγήκε πριν μπω εγώ... Γιατρέ μου αν ήθελα να μυρίσω ποδαρίλα θα πήγαινα σε θάλαμο οπλιτών... Κάνε και κανά μπάνιο! Κλείσιμο παρένθεσης. Μετά από 10 λεπτά περίπου και αφού περιποιήθηκε τον διπλανό συναγωνιστή ήρθε σε μένα. Μπήκε και έκατσε στην άκρη του κρεβατιού βγάζοντας το κόκκινο σετ εσωρούχων. Στήθος πεσμένο αλλά με ωραίες ρώγες. Με τα μωρομάντιλα που κουβαλούσε καθάρισε στήθος (οπότε ξέρω που τελείωσε ο προηγούμενος και δεν το ευχαριστήθηκα!) και το μουνί της. Ωραία λέω...

Στα του αγώνα. Δεν ήθελα πολλά. Πίπα (σε μένα) επαγγελματική με dt και κοιτάγματα και ιεραποστολικό ήταν ικανά για να με κάνουν να τελειώσω σε γρήγορο χρόνο... Δεν βιάστηκε να φύγει. Έκατσε και μιλήσαμε σε πολύ φιλικούς τόνους, κάτι που μ' άρεσε πολύ. Βέβαια για το αν θα την ξανασυναντήσω... δεν ξέρω. Πιθανώς όχι. Ήταν καλή η δοκιμή αλλά για μια φορά νομίζω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μόνικα
dokimazo
Μέγας
Εγγραφή:
26 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
651
Πόντοι:
4.475
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Αυγούστου, 2014
εμφανισιακα πως ηταν ?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1