Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 395 10
Sex Studio 328415
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η συνάντηση έγινε στο Red Light.Στοχευμένη κατάθεση στο συγκεκριμένο μωρό.Για προγράμματα δε ρώτησα,πέρασα με το απλό των 40€.Μέτα από 5λεπτη αναμονή ήρθε το μωρό.Αρκετά ωραίο πρόσωπο.Κάθεται στο κρεβάτι και βγάζει το πάνω μέρος από το συνολάκι που φορούσε και εμφανίζονται 2 βυζάρες,3 μέγεθος αρκετά πεσμένο,πράγμα που δεν με χάλασε καθόλου και τις ρούφηξα και ζούληξα για ώρα.Μετά βγάζει και το στρινγκάκι και αρχίζει να τρίβεται πάνω μου σε πλάγια θέση και εγώ να της φιλάω το κωλαράκι το οποίο είναι πολύ καλοσχηματισμένο και σαν σύνολο πιστεύω ότι είναι το ατού της.Με την στύση να έχει επέρθει στο 100% περνάει το προφυλακτικό με το στόμα αριστοτεχνικά και ξεκινάει μία πίπα αρκετά βαθιά χωρίς δόντι.Για αρχή ανεβαίνει από πάνω,πατάει με τις πατούσες στο κρεβάτι και αρχίζει ένα γαμήσι σε πολύ γρήγορο τέμπο και εκεί με λέει το φράση "σκίσε μου τη μήτρα",άλλο που δεν ήθελα και εγώ και την αρχίζω ό,τι μπινελίκι και βρισιά μου ερχόταν.Τη πουτάνα, τη καριόλα κλπ, την σκυλοέβριζα και αυτήν ήθελε και άλλο.2 στάση την βάζω από κάτω, της πιάνω τα πόδια και της τα πατάω και τα φέρνω δίπλα στο κεφάλι της για να έχω το μουνί της πιο ψηλά και αρχίζω το κοπάνισμα και παράλληλα της ρουφούσα το λαιμό ενώ αυτήν μου έπιανε τον κώλο και τον έσπρωχνε μέσα της για να την γαμάω πιο γρήγορα.Καθώς το τέλος ένιωθα να πλησιάζει την γυρίζω στα 4 και αρχίζω ένα σφυροκόπημα άλλο πράγμα και το μπινελίκι να συνεχίζεται όλη την ώρα.Πρέπει να την γαμούσα στα 4 σίγουρα ένα 5λεπτο και για τελείωμα,την ξαπλώνω,κλείνω τα πόδια της για ξαπλωτό πισωκολλητό και έτσι όπως τούρλωσε ο κώλος της ήταν αριστούργημα.Μετά από λίγο έχυσα και είναι η πρώτη φορά που χύνω σε μπουρδέλο και οι κραυγές μου πρέπει να ακούστηκαν μέχρι έξω.Πάντα είμαι χαμηλού προφίλ αλλά σίγουρα ήταν η ένταση της στιγμής.Τέτοιο γαμήσι είχα να το ευχαριστηθώ πολύ καιρό σε μπουρδέλο.Η Γκαμπριέλα σαν συμπέρασμα για μένα είναι μία πολύ καλή επαγγελματίας που σίγουρα δεν θα το μετανιώσεις να πας μαζί της.Σίγουρα θα το ξανατιμήσω το μωρό σε ένα πιο μεγάλο πρόγραμμα για να δω και εκεί τη συμπεριφορά της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 14, 2014
Όνομα κοπέλας
Γκαμπριέλα
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Αυγούστου, 2014
Tην έχω πάρει πρόσφατα σε πρόγραμμα δύο εκτονώσεων και ακόμη τρέμουν τα πόδια μου...Γερο-μύστης
Το κάναμε στο τζακούζι, στο καναπέ, στα όρθια, μετά κρεβάτι σε πολλές εναλλαγές στάσεων.
Στο δεύτερο καπάκι δεν περίμενα να τα καταφέρω αλλά με έφτιαξε πολύ άσχημα σε χρόνο dt και πάλι έγινε χαμός μέσα στο δωμάτιο.
Είναι καυλιάρα γυναίκα και γαμιέται καλά.
18 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε νιώθω απόλυτα φίλε μου.Και τα δικά μου πόδια είχαν ένα θέμα μετά το τέλος.Όπως το είπες,πραγματικό σκυλί.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2