Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 100 10
Sex Studio 108153
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη επίσκεψη στο εν λόγω κατάστημα για να γνωρίσω και εγώ την Έφη.Ωραίο μωρό με 2 στήθος και αρκετά σφιχτό κορμί.Περνάω με το απλό των 30Ε.Μετά από λίγη αναμονή έρχεται το μωρό πολύ ευδιάθετη,κάνουμε τις απαραίτητες συστάσεις ξαπλώνει και αρχίζει χαδάκια και φιλάκια σε όλο το κορμί.Γδύνεται και ξαπλώνει μπρούμυτα και αρχίζω να τις κάνω ένα υπέροχο μασαζάκι στο βελούδινο σωματάκι της.Μετά τη δίνω φιλάκια στη πλάτη και τους ώμους της.Καθώς η στύση έχει επέρθει στο 100% της τον βάζω ανάμεσα στα κωλομάγουλα της και και τον τρίβω για ώρα.Ύστερα ξανά ξαπλώνω και περνάει το προφυλακτικό αρκετά επιδέξια και αρχίζει μία ονειρεμένη πίπα με βάθος και αρκετά δυνατά ρουφήγματα σκέτη κάβλα που κόντεψε να με τελειώσει πρόωρα.Την σταματάω και με ρωτάει πως θέλω να της τον καρφώσω,την στήνω στα τέσσερα και την αρχίζω ένα δυνατό σφυροκόπημα που δεν δυνασχέτησε καθόλου και συμμετείχε με ωραία καβλόλογα.2στάση και όπως αποδείχτηκε τελευταία ιεραποστολική όπου κινήθηκα σε πιο αργό τέμπο με τα πόδια της στους ώμους μου και την ώρα που έχυνα τα πέρασε γύρω από τη μέση μου,τα κλείδωσε και με έσπρωξε και άλλο μέσα της και με κράτησε αρκετά και αφού είχα στραγγίσει και την τελευταία σταγόνα.Λίγη κουβεντούλα ύστερα για διάφορα και δεν έδειξε καμία βιασύνη να αποχωρήσει από το δωμάτιο.Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 20 λεπτά.Οι κριτικές την δικαίωσαν απόλυτα.Μία εξαιρετική επιλογή που δεν θα κλαις τα λεφτά σου και θα περάσεις τέλεια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Έφη
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού