Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 393 10
Sex Studio 327091
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γκαμπριέλα, νέα κοπέλα από Σερβία δηλώνει με στιβαρή κορμοστασιά, μεγάλες σιλικονέ βυζάρες, συμπαθητικό και χαμογελαστό προσωπάκι, που σε κερδίζει στο σαλόνι, γενικά βγάζει ένα καλό και αξιοπρόσεκτο σύνολο

Πέρασα με το απλό των 40 ευρώ, έκανα το ντουζάκι μου, δεν άργησε να έρθει και το κορίτσι, κάθισε στο κρεβάτι και έκανε κάποιες πόζες με δήθεν νάζι τεχνητές τελείως, την έφερα στην αγκαλιά μου για χαδάκια τα οποία απεδέχθη με ευχαρίστηση, κάνοντας όμως κάτι μμμμμ, τα οποία ήταν τελείως προσποιητά, αλλά την έκοψα και τα σταμάτησε ευτυχώς, και γενικά αυτά τα στημένα δεν με πολυενθουσίασαν και στύση καλή δεν είχα, παρόλα αυτά στην πίπα βελτιώθηκε και σε συνδυασμό με τη στάση του σώματος της που τούρλωνε την κωλάρα της, φτιάχτηκα, οπότε σε λιγάκι είχα πλήρη ανόρθωση και ανέβηκε με τα πολλά από πάνω μου.

Ήταν καλή και τον πήρε όλον μέσα βαθιά και χτυπούσε με δύναμη την μήτρα της πάνω στον πούτσο μου, σε αυτό το σημείο φάνηκε η εμπειρία της και η συμμετοχή της ήταν αρκετά ικανοποιητική. Στη συνέχεια στήθηκε με τέχνη στα τέσσερα με τρόπο που να τον παίρνει όλον και βαθιά, την σφυροκόπησα με δύναμη και μου ζητούσε ακόμη πιο δυνατά, την πήδηξα για ώρα σε αυτή τη στάση και ήταν καλά, αλλά από την ένταση και τον τρελό ρυθμό που έδινε κουράστηκα και το τέλος δόθηκε με χειρωνακτικό τρόπο επιτυχώς.

Γενικά δεν πέρασα και άσχημα, ο χώρος ήταν πολύ καλός, ντουζάκι έκανα σε ένα πολύ άνετο μπάνιο και πριν και μετά την συνεύρεση, όπως και να το κάνουμε η κοπέλα είναι μια αξιοπρόσεκτη επιλογή και έχει τον τρόπο της να σε φτιάχνει, για μια φορά ήταν καλά αλλά δεν νομίζω να επαναλάβω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 08, 2014
Όνομα κοπέλας
Γκαμπριέλα
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
510
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού