Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 89 10
Sex Studio 176858
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απογευματινή επίσκεψη χτες στη Μαρίνα στην απογευματινή αλλαγή βάρδιας...αναμονή περίπου 30' γιατί ήταν απασχολημένη με άλλον τυχερό!!Παρθενική επίσκεψη στην Μαρίνα και στα studio της Κασσάνδρας γιατί δε με βολεύουν τα ωράρια.Η Μαρίνα όπως οι πιο πολλοί ξέρουν σίγουρα είναι ψηλή,πολύ όμορφη γυναίκα με απίστευτες ματάρες και πολύ επικοινωνιακή!Κουβέντα και σχόλια πριν,κατά τη διάρκεια και μετά το τέλος της συνεύρεσης!Σεξ σε πολύ έντονους ρυθμούς σε 3 στάσεις,υπέροχο στοματικό,γλωσσόφιλα και τελείωμα στο στήθος της σε έναν ομολογουμένως πολύ ωραίο χώρο και δωμάτιο που γέμιζε η κορμάρα της Μαρίνας.Η κοπέλα σε όλα τα νορμάλ πλαίσια δεν είπε σε τίποτα όχι και δε δυσανασχέτησε πουθενά.Συνολικός χρόνος παραμονής περίπου 35-40'.Σίγουρα ένα καινούριο στανταράκι μου και σύντομη επανάληψη της συνεύρεσης μας....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Μέλος
Εγγραφή:
25 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
27
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2014
Φιλε το ελεύθερο στοματικό ισχύει και αν ναι σε ποιο πρόγραμμα κοστος?
02 Αυγούστου, 2014
Το ελεύθερο όπως μου είπε ο κυριούλης της υποδοχής είναι στα 80 ευρώ αλλά με τα 100 που έδωσα περιελάμβανε ακόμα 69 και ισπανικό.Άποψη μου άν τα έχεις μην τα λυπηθείς με την Μαρίνα,δε θα το μετανιώσεις....
02 Αυγούστου, 2014
ευχαριστω φιλε
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3