Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Sex Studio 267061
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η ημέρα ήταν προγραμματισμένη για Αθανασιας 3 αναζητωντας ένα τοπ GFE για να μην χαλάω και τα δυνατα αγωνιστικά όπως λεει και ο φιλος Τονινο .....
Ελα όμως που το ένα έφερνε το άλλο και καταληξα να παω στις 6 το απογευμα ....
Ρωταω η Λένα έφυγε? Εφυγε μου λεει ο ευγενικος αλλά πάντα κοφτός τσάτσος. Ειναι εδω η Σαντυ. Να δω λέω....
Η Σάντυ φατσικά τυπική εκπροσωπος της χώρας της με καταπληκτικο στηθος και το απαραιτητο κουνημα στο σαλόνι.
Στο φουλ προγραμμα που διαλεξα ήρθε σε 10 λεπτά περίπου αφου πρώτα άκουσα που πέρασε απο το μπάνιο. Ευγενική και χαμογελαστη με το παραπάνω ξεφορτώθηκε τα "επιπλέον" που φορουσε σε μαυρο χρώμα και άρχισαν οι αγκαλιές και τα χουφτώματα.
Η κοπέλα είναι καθαρό GFE και αυτο το καταλαβαινεις απο το πρώτο άγγιγμα και φιλιά στο λαιμο και σωμα. Φιλιά άλλα δεν έπεσαν καθως καταλαβα οτι μαλλον τα αποφευγει αλλα εμενα δεν με χάλασε. Πεντακάθαρη και τρυφερή δέχτηκε την δική μου περιποίηση παντου και χωρίς καμμια βιασύνη και περνοντας πρωτοβουλιες με αλλαγές στασεων ανταπέδωσε σε πολύ καλο βαθμο. Στοματικό βαθυ κε περιποιηση της γυρω περιοχής και χαιδέματα έμπειρα. Οταν καταλαβε οτι ειχα φτασει οριακά ήρθε μονη της απο πάνω αλλά έχοντας επίγνωση της κατάστασης προς τιμήν της δεν επεδίωξε το τέλος αλλά αφέθηκε και αφησε την πρωτοβουλια σε μένα κάτι που μου έκανε πολύ θετική εντυπωση.
Δυστυχως δεν πηγε μακρυα το πράγμα και μετα το τέλος μου έφερε χαρτι και προσφερθηκε για ένα χαλαρωτικο μασαζ.

Φευγοντας απο εμένα με φιλι και ευχές για το απογευμα ξαναμπηκε στο μπανιο για φουλ πλυσιμο.
Για όποιον δεν κυνηγάει extreme καταστάσεις αλλά θέλει ποιότητα και άνεση χρόνου η Σάντυ είναι μια τρομερή επιλογή. Δυστυχώς μόνο απογευματινή.

Να περνάτε καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάντυ
tenten956
Μέγας
Εγγραφή:
6 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
3.696
Πόντοι:
4.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού