Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 176 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αφου ειχα διαβασει τοσα καλα λογια για τη Τζουλια ,ηταν θεμα χρονου να κανω την επισκεψη μου.Σαλοναρισμα αδιαφορο και ψυχρο(μου δημιουργησε ακαριαια μια αμφιβολια αλλα δε γαμιεται),πληρωμη 70 € για 69 και μασαζακι και περασμα στο δωματιο το οποιο ειναι επιπεδου 5 αστερων ξενοδοχειου.μετα απο λιγο μπαινει μεσα το μωρο ερχεται κοντα μου και αρχιζει και με πλακωνει στα γλωσσοφιλα και τα χαιδεματα.ξαπλωνουμε και συνεχιζουμε.αρχιζουμε τα γλυψιματα ,περασμα προφυλακτικου και 69.πεντακαθαρη και πολυ καλη πιπα !γυρναει ερχεται απο παννω μου,και ξεκιναμε με χαλαρους ρυθμους ερωτικους.να πω εδω οτι δε μου αρεσει αυτο το στυλ γενικα αλλα με κερδισε με το τροπο της !συνεχιζουμε στο πλαι με φιλια συνεχεια και αγγαλιες με λιγο πιο εντονο ρυθμο.τελος ιεραποστολικο με πολλα φιλια ξανα και ερχεται το τελος μεσα της.ειλικρινα πολυ καλη συμμετοχη,καθολου βιασυνη,και πολυ καλο σωμα και προσωπο.αν μπορουσα θα εβαζα υψηλοτερους βαθμους σιγουρα.
επισης σιγουρο ειναι οτι θα την ξανασυνατησω με την πρωτη ευκαιρια.
δοκιμαστε ειδικα οσοι θελετε να νιωθετε οτι ειστε με τη γκομενα σας.!
υγ:για αυτο το στουντιο τι να πεις.ειναι τοπ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
gerontopsolos
Μέλος
Εγγραφή:
20 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
8
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουλίου, 2014
συμμετοχη-διαθεση-υπηρεσιες κοπελας ,εκανα λαθος επιλογη(εγραψα την κριτικη απ το κινητο),θα εβαζα το υψηλοτερο δυνατο που μου επιτρεπει το συστημα ,οπως και σε ολα τα αλλα αλλωστε
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1