Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλημέρα

Αποφάσισα κι εγώ να επισκεφτώ τη Σόνια αφού είχα διαβάσει τόσες και τόσες διθυραμβικές κριτικές από συναγωνιστές. Μπαίνω λοιπόν στο studio και η ευγενική υπηρεσία μου παρουσιάζει τη Σόνια και την Άννα. Ωραίες γυναίκες και οι δυο αλλά ο στόχος είχε κλειδωθεί. Επιλέγω τη Σόνια σε απλό πρόγραμμα και μετά από ολιγόλεπτη αναμονή (γινόταν χαμός στο studio) περνάω στο πολυτελέστατο δωμάτιο. Μετά από κάνα τέταρτο σκάει και η Σόνια.Ψηλή καστανή με έκφυλο προσωπάκι, ωραίο στήθος και δυνατό πίσω σύστημα. Ένα πολύ δυνατό milf 35+ (δεν προτείνεται σε μοντελοπνιχτες). Φουλ στην όρεξη παρότι "έτρεχε" λόγω φόρτου εργασίας. Λίγα λόγια να σπάσει ο πάγος και έπειτα χαμουρεμα. Επειδή είχα διαβάσει τις κριτικές της ήξερα ακριβώς τι θα συναντήσω και ότι η κοπέλα κάνει ένα συγκεκριμένο πρόγραμμα το οποίο ακολουθεί πιστά. Εμένα αυτό δεν με τρελαίνει αλλά δεν ήθελα να αλλάξω κάτι κι έτσι την άφησα να έχει το πάνω χέρι. Πέφτει στα γόνατα λοιπόν και αρχίζει καραμέλωμα και βυζομαλακια. Με ανεβάζει στο κεφάλι του κρεβατιού και συνεχίζει το καραμέλωμα φτάνοντας μέχρι το κωλοτρυπιδι μου. Πολύ καλό γλύψιμο. Μου περνάει μαεστρικα τη καπότα και ξεκινάει μια πίπα όλα τα λεφτά, με ιδιαίτερη έμφαση στο deepthroat, όπου μετά από λίγο στηρίζομαι με τα χέρια στο προσκέφαλο και αφήνω το σώμα στον αέρα για ένα τρομερό face fucking. Μετά με ξαπλώνει ανάσκελα στο κρεβάτι και συνεχίζει το θεάρεστο έργο τής ενώ μου έχει φέρει τη κωλαρα στο ύψος του κεφαλιού μου δίνοντάς μου την ευκαιρία να ασχοληθώ κι εγώ με το μουνακι της. Εδώ να προσθέσω ότι όχι μόνο δεν δυσανασχέτησε στις δακτυλοσκοπήσεις μου αλλά φάνηκε να το γουστάρει κιόλας. Μετά απο λίγα λεπτά ξαπλώνει ανάσκελα και ενώ νόμιζα ότι θα μπω ιεραποστολικά μου πιάνει τη ψωλη και τη βάζει με μανία πάλι στο στόμα της ενώ εγώ δεν σταμάτησα να ασχολούμαι με τη μουναρα της η οποια είχε έρθει στα κατάλληλα επίπεδα υγρασίας. Μετά απο λίγα λεπτά τη γυρνάω στα τέσσερα για να απολαύσω λίγο το τόσο όμορφο κωλαρακι της όπου μετά απο λίγο έντονο σφυροκόπημα μας βρήκε το τέλος (πόσο να αντέξω με τέτοια πίπα). Αφού είπαμε κάνα δυό κουβεντούλες για τα tattoo μας οι δρόμοι μας χώρισαν και εγώ έφυγα με ένα πολύ ωραίο συναίσθημα. Εν κατακλείδι μία πολύ ποιοτική συνεύρεση σε ένα ξεχωριστό και καθαρό studio με άνετους χώρους με μια γυναίκα που χαίρεται να τρώει πουτσες. Σίγουρα θα την ξαναδώ τη Σόνια και ίσως σε φουλ πρόγραμμα. Ακόμα και να μην αλλάξει το πρόγραμμα της εγώ θα ξαναπληρωνα μόνο και μόνο για τη πίπα της. Σόνια θα τα ξαναπούμε μωράκι (Ο τύπος με τα πολλά tattoo).

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού