Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156670
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ελενα Ουκρανη γυρω στα 25,μελαχρινη με ισιο μαλλι,πανεμορφο προσωπο με πρασινα σχιστα ματια,μεγαλα βυζια που κρεμανε σε ικανοποιητικο βαθμο,λιγο κοιλιτσα και μπουτια και μπολικο κωλαρακι με εμφανη ιχνη κυτταριτιδας.Τη λες σχεδον γεματουλα δηλαδη αλλα η κατανομη ειναι ακομα καλη.Στα 40ε το προγραμμα για γλειφομουνι

Μπηκε χαμογελαστη με ναζι,της ειπα κι εγω κατι ατακες τις κουκλακι εισαι εσυ και τετοια ηρθε στο κρεβατι,καπως εγειρε πανω μου,αρχισα να τη χουφτωνω...Γδυθηκε και αρχισε να με χαϊδευει στ'αρχιδια και στο στηθος,μου εγλειψε τις ρωγες,τη φιλουσα κι εγω στο λαιμο και στο μαγουλα,στο στομα δε μ'αφησε...Ρουφηξα τις βυζαρες της και την ξαπλωσα μπρουμυτα οπου ανοιξα τα τρυφερα κωλομαγουλα και αρχισα να γλειφω με μανια τη σφιχτη της σουφρα,εδειξε να το ευχαριστιεται αλλα σε καποια στιγμη τα βογγητα και οι ατακες γινανε τοσο υπερβολικα που καταλαβα οτι η κοπελα λειτουργει σκηνοθετημενα.
Την γυρισα και ανασκελα για γλειφομουνι,το μουνι της ειναι καπως περιεργο και χωμενο προς τα μεσα αλλα πολυ συμμετρικο...Την εγλειψα αρκετα ενω συγχρονως χουφτωνα δυνατα τις βυζαρες της.

Την ξαναγυρισα μπρουμυτα και επεσα πανω της για της τριφτω απο πισω αλλα δεν ανταποκριθηκε και πολυ,χαζογελουσε και ολη την ωρα.Τελοσπαντων δε μ'αφησε να ξεδιπλωσω το ρεπερτοριο μου οπως ηθελα οποτε μου λεει ξαπλωσε για πιπα.Πουτσος μισοσηκωμενος και οχι συγκινημενος,κακο περασμα καποτας και πιπα νευρικη,ατεχνη χωρις ρυθμο παρα μονο με κατι βιαια μπουκωματα ο,τι να΄ναι και παλι τα υπερβολικα βογγητα που μονο γελιο μπορουσαν να μου προκαλεσουν.Τη χαϊδευα απο πισω το μουνακι και τον κωλο αλλα η πιπα δε με καυλωσε.
Την λεω ελα ξαπλωσε διπλα μου και δωσμου τη βυζαρα σου και χαϊδευε με...πραγματι κολλαει διπλα μου,μου δινει τη βυζαρα της στο στομα να ρουφηξω το γαλατακι μου με στοργη,με το αριστερο μου χερι τριβω τη σουφρα της και της χωνω και λιγο μεσα,με το δεξι μου χερι παιζω τον πουτσο μου και αυτη μου χαϊδευει απαλα τ'αρχιδια μεχρι που καυλωνω κανονικα.Πριν τη γαμησω κατηφοριζει και μου κανει και αρχιδογλειψιμο χωρις να το ζητησω.

Πρωτη και μοναδικη σταση αυτη απο κατω,με πολυ τζελ στο μουνι της που μετα απο μερικα χωσιματα χαθηκε η αισθηση της διεισδυσης αλλα η εικονα της φατσας της και των βυζιων της μου ηταν αρκετα.Τα παχια μπουτια δυσκολευαν το χωσιμο σ'αυτη τη σταση,καποια στιγμη μου γκρινιαξε για το χρονο και λιγο μετα μου ξεκαθαρισε οτι εχω ενα λεπτο ΘυμόςΘυμός....ε τελοσπαντων την εχυσα μετα απο λιγο και ντυθηκε αμεσως και εφυγε με ενα τυπικο γεια...συνολικος χρονος με το ζορι ενα τεταρτο

Συμπερασμα...πολυ σκηνοθετημενο και ψευτικο το σκηνικο,ακριβα προγραμματα που δεν ανταποκρινονται μαλλον ουτε στη φημη ουτε στη αποδοση της κοπελας,βιαστικη,ατεχνη,δε σ'αφηνει ευκολα να κανεις παιχνιδι...αλλα ομορφη,πολυ ομορφη αλλα μονο αυτο.Ο μονος λογος για να μπει κανεις ειναι η φατσα της αλλιως δε βρισκω κατι αλλο ωστε να την προτεινω σε καποιον.Στην πρωινη βαρδια ειδικα και στα λεφτα που ζηταει η Ελενα για τα εξτρα υπαρχουν πολυ καλυτερες επιλογες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 16, 2014
Όνομα κοπέλας
Έλενα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.480
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού