Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 13 10
Sex Studio 37093
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βραδυνή συνάντηση με Μιχαέλα πριν από καμιά εβδομάδα. Η ημερομηνία είναι ενδεικτική.
Από εμφάνιση δεν είναι κάτι τρομερό ούτε στο πρόσωπο ούτε στο σώμα. Πληθωρικό κορίτσι αλλά και σφιχτή ταυτόχρονα.
Πέρσα με το απλό των 30 ευρώ. Ήρθε ευδιάθετη η κοπέλα και δεν έχασε το χαμόγελό της καθ όλη την διάρκεια της συνεύρεσης. Στα όρια της χαζοχαρούμενης δηλαδή.
Το γνωρίζει το επάγγελμα. Αφιέρωσε χρόνο σε προκαταρκτικά. Με φιλούσε σε όλο μου το σώμα, τριβόταν αισθησιακά και τέτοια. Μου έκανε και κάτι κόλπα πριν την
πίπα. Μου σάλιωνε το πούτσο και μετά τον φυσούσε. Ωραίο μου φάνηκε δεν μου το είχαν ξανακάνει. Η πίπα όχι και τίποτα το τρομερό. 1η στάση αυτή από πάνω. Λίγο
δύσκολο να την κουμαντάρεις. Γενικά δεν πήγε και πολύ καλά το πράγμα. Στο ιεραποστολικό πέσανε και κάποια πεταχτά φιλάκια. Η αποζημίωση του 30άρικου ήρθε όταν
στήθηκε στα 4. Εκεί πήγαν πολύ καλά τα πράγματα. Στο δεκάλεπτο βέβαια άρχισαν τα ψεύτικα βογκητά, τα ναι αγόρι μου-άντε τελείωνε κλπ. Ευτυχώς τελείωσα και δεν είχαμε άλλα παρατράγουδα.
Εν κατακλείδι επαγγελματίας η Μιχαέλα, με ότι αυτό συνεπάγεται. Δεν πέρασα άσχημα αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 07, 2014
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
Paktosis
Μέλος
Εγγραφή:
1 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
2
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού