Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εδώ έγινε κατάθεση στην εξαιρετική σε όλα της Χριστίνα από Ουγγαρία. Χαρακτηριστικό της ένα τατουάζ-κειμενο στον αριστερό ώμο με στήθος. Πολύ καλή κοπέλα καταρχάς με κωλαάρα και πολύ όμορφη για τα δικά μου δεδομένα. Ανοιχτόχρωμη με μπλε μάτι. Έχει κάποια ίχνη κυτταρίτιδας αλλά μιλάμε για πταίσματα. Ίσως σε κάποιους δεν αρέσει το βυζί. Μπορεί να το βρουν μικρο και χαλαρό, προσωπικά δεν με χαλάει καθόλου όμως. Με κάτι πολύ ύποπτα παζάρια πήρα σε άκρως προνομιακή τιμή γυμνό με 69. Η κοπέλα ευχάριστη και μυρωδάτη, το μουνάκι της ιδανικό για γλύψιμο. Στήθηκε ιδανικά για το 69, όχι σαν κάτι άλλες. Με ευγένεια δεν δέχτηκε δάχτυλο. Η πίπα της εξαιρετική, με καθήλωσε. Το στόμα της μύριζε λιστεριν, οπότε ίσως να δέχεται και γλωσσοφιλα. Δεν δοκίμασα, αφιερώθηκα σε αυτάκια και λαιμό που έδειξε να απολαμβάνει. Τελείωσα μετά από 3 στάσεις με πολύ δυνατό χύσιμο-ειχα καιρό να χύσω έτσι- σε ξαπλωτό πισοκωλητο. Γενικά στον αγώνα έδειξε εμπειρία σε όλες τις στάσεις και στήθηκε και κουνήθηκε ιδανικά. Απαλό δέρμα κι αέρινες κινήσεις. Δεν ένιωσα ούτε στιγμή πίεση χρόνου και το δωμάτιο πεντακάθαρο κι ευρύχωρο. Έκανα το ντουζακι μου και πριν και μετά. Τα εύσημα και στη τσάτσα, 10 με τόνο. Συνετέλεσε σε μεγάλο βαθμό με την ευγένειά της για να περάσω. Θα ξαναδοκιμάσω σίγουρα την Χριστίνα από την Ουγγαρία γιατί θέλω να την τεστάρω και στο δερμάτινο καναπέ που είχε και μου σφηνώθηκε στο μυαλό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Paktosis
Μέλος
Εγγραφή:
1 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
2
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού