Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 95 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Hello everybody.
Η ημερομηνία της επίσκεψης είναι ενδεικτική.
Τσάρκα από studio 37 και μου παρουσιάζει η τσατσά την Αλίσα. Καλή πρώτη εντύπωση αν και ο κώλος δεν μοιάζει με αυτον στις φωτο της. Σώμα συμπαθητικό (τίποτα το ιδιαίτερο για μένα), χωρίς περιττά κιλά, πρόσωπο αδιάφορο (φαίνεται στις φωτό της). Πέρασα μόνο επειδή είχα δει τις φωτογραφίες της και είχα τρελαθεί με τον κώλο της. Αφού έκανα μπάνιο περίμενα στο δωμάτιο την Αλίσα κάνα μισάωρο ενώ δεν είχε άλλο συναγωνιστή ούτε χτύπησε το κουδούνι. Κόντεψε να με πάρει ο ύπνος. Τεσπα κάποια στιγμή φιλοτιμήθηκε η κορασίδα και ήρθε στα ενδότερα με μια βαριεστημένη? ξενερωμένη? φάτσα λες και της σκότωσα τη μάνα. Γεια της λέωκαι μου απαντάει κοφτά "Γεια. Έλα κάτσε στο κρεβάτι". Κοιτάω το κολί της και ξενερώνω. Καμία σχέση μάγκες. Δεν ξέρω μπορεί να είχε χάσει πρόσφατα κιλά η κάποιος δουλέυει καλά το photoshop. Τρώω τη πρώτη ξενέρα γιατί η γκόμενα δεν είχε κάτι άλλο που να με καυλώνει. Τέλος πάντων λέω και πάω και ξαπλώνω στο κρεβάτι και ανεβαίνει από πάνω μου και αρχίζει ένα χορό κωλόμπαρου (fake τελείως)για μισό λεπτό, με σκοπό να με καυλώσει(λέμε τώρα). Μετά σηκώνομαι όρθιος, μου βγάζει το μποξεράκι και έτσι όπως ήμουνα πεσμένος μου βάζει προφυλακτικό και με τη βοήθεια του χεριού της προσπαθεί να τον σηκώσει. Μετά απο λίγα λεπτά αερόπιπας ήρθε το επιθυμητό αποτέλεσμα και πάνω που πάω να της πω να τη γαμήσω η γκόμενα ανεβάζει φουλ ρυθμό και με τελειώνει. Εκεί ξενέρωσα τελείως με την επιλογή μου. Τελείωσα χωρίς να έχω πλήρη στύση. Ουσιαστικά πλήρωσα 50e για ένα μπάνιο. Αφού τελειώσαμε αυτό που δεν αρχίσαμε ποτέ, της λέω ευγενικά ο μαλάκας "Μαλακία, τελείωσα γρήγορα" για να λάβω την απάντηση "Καλύτερα γιατί είναι πρωί και ούτε κι εγώ έχω όρεξη" "Έλα ένα απογευματάκι να κάνουμε φουλ και θα είναι καλύτερα". Εντάξει το τελευταίο το αφήνω ασχολίαστο. Δεν τη συστήνω σε κανένα και για κανένα λόγο, ενώ μένω με την απορία πως γίνεται να έχει καλές κριτικές.
Εξού κι ο τίτλος 'Ίσα μωρή Αλίσα-βλαχοτάνα παλαιάς κοπής.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίσα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Σεπτεμβρίου, 2014
Πλήρωσα την βροχή ακριβά καλύτερα να αγόραζα ομπρέλα...
Εβρεχε και ειπα να μπω στο studio προγραμμα μιας ωρας με την ALISA
καμία σχέση με της φωτογραφίες που βλέπουμε ξενέρωσα άσχημα αλά είχα κάνη ήδη την μαλακία που ιχα πλήρωση πριν βγη από προηγούμενο συναγωνιστή
ηθελε να χυσω κε 2 φορες. 1 με το ζορι μαλον την ψωνήσανε στις έκπτωσής του ΙΚΕΑ....ΜΑΚΡΙΑ MAKPIA
θα τα κλαιτε οπως εγω..Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1