Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156536
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ιζαμπελα ξανθια Ρουμανα γυρω στα 22-25,ομορφο και γλυκο προσωπακι,λεπτο κορμι αλλα καπως χαλαρο για την ηλικια της,κωλαρακι ασπρο και τρυφερο και απο βυζι αστα να πανε...δυο σταφιδες με χαλια ρωγες που αν τα πατησεις εξαφανιζονται εντελως.Πηρα το προγραμμα γυμνο με τσιμπουκι και κωλαρακι στα 50ε,βεβαια ειπα στην τσατσα και για 69 και μου ειπε ενταξει αλλα μετα η κοπελα το αρνηθηκε αλλα μαλλον δεν εχασα και τιποτα σπουδαιο.Δε την παρεξηγω γιατι δε μιλαει καθολου ελληνικα και τα αγγλικα της ειναι απλα τουριστικα και ηταν και ασχημο το μουνι της και μαλλον ψιλοβρωμικο

Ηρθε στο δωματιο,εκανε κατι ναζια κατι χαμογελα,την τραβηξα στο κρεβατι πανω μου για αγκαλιτσες και ανταποκριθηκε αμεσως.Με χαϊδευε,με φιλουσε στο λαιμο,μου εγλειφε τις ρωγες,μου επαιζε τον πουτσο.Την εβαλα να κατσει και πανω στον πουτσο μου και το δεχτηκε και κουνιοταν μπρος πισω ενω εγω ειχα ηδη χωσει το χερι μου μεσα στο στριγκακι και επεξεργαζομουν τη σουφρα της.Της εβγαλα το στριγκακι και την εβαλα να κατσει παλι στον πουτσο μου οπου σιγα σιγα μου εγινε καγκελο με την τριβη στο νεανικο αιδοιο ΣπασίκλαςΣπασίκλας
Την ξαπλωσα και μπρουμυτα οπου της το ετριψα στα κωλομαγουλα και στη σουφρα...Βεβαια στο ενδιαμεσο ολο με ρωτουσε κατι αλλα δεν καταλαβαινα και πολυ...nervous?stress?...κατι τετοια μου ελεγε Μαλακία

Ξαπλωνω για πιπα οπου ηταν πραγματικα πολυ καλη και με καυλωσε σχεδον μεχρι να χυσω αν κι εγω ειμαι δυσκολος στην πιπα γενικα.Ωραιος ρυθμος,ωραια αισθηση του τρυφερου στοματος της και τον επαιρνε μεχρι τη μεση ακριβως εκει που καυλωνω καλα δηλαδη.Εγω απο πισω την χαϊδευα μουνι και κωλο,αυτη μου χαϊδευε απαλα τ'αρχιδια...Ωραια πιπα την ευχαριστηθηκα πραγματικα.

Πρωτη σταση αυτη απο πανω οπου αν και εχει στενο μουνακι τον παιρνει ολον μεσα και κουνιεται αργα πανω κατω γερνοντας προς το μερος μου για αγκαλιτσες.Προσπαθησα να τη φιλησω κιολας αλλα το απεφυγε.Μεχρι εκεινη τη στιγμη δεν ειχε βγαλει ομως το σουτιεν...την λεω βγαλτο...ε μου λεει ειναι μικρα...τελοσπαντων το βγαζει και αποκαλυπτονται τα πιο ασχημα βυζακια που εχω δει ποτε μου.Φυσικα το κοριτσακι το ξερει και εκει κομπλεξ μ'αυτο,ελπιζω να τα διορθωσει καποτε.
Την λεω γυρνα πισωκολλητο,με ρωταει μουνι ή κωλο την λεω μουνι πρωτα και μετα κωλο Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Κανει ενα ωραιο στησιμο στα 4 με τα κωλομαγουλα να ανοιγουν ιδανικα και να μου αποκαλυπτουν τη νεανικη ομορφη σουφριτσα.Τη γαμαω λιγο απο το μουνακι και μετα την λεω απ'τον κωλο.Παιρνει το τζελ και το αλοιφει στον πουτσο και οχι στη σουφρα της.Της τον βαζω λιγο σιγα οπως μου ζητησε μεχρι να μπει και μετα αρχιζει το κωλοξεσκισμα με δυνατες σφαλιαρες στα κωλομαγουλα της.Μετα απο λιγο και χωρις να τον βγαλω καθολου απο μεσα της,περναω τα ποδια μου εξω απο τα δικα της και την ριχνω σε ξαπλωτο πισωκολλητο απο τον κωλο.Δειχνει να το ευχαριστιεται,γελαει,δεν ποναει καθολου...Τη δαγκωνω τα αυτια απο πισω,τη ρουφαω το λαιμο,βαζω την παλαμη μου στο προσωπο της...Τη γαμαω πολυ ωρα ετσι οποτε καποια στιγμη την λεω γυρνα ανασκελα,της βαζω μαξιλαρι κατω απ'τη μεσα της τον ξαναχωνω στον κωλο και συνεχιζω με τα ποδια της πανω.Εκει εχουν λυγισει πλεον οι αντιστασεις της οποτε την πιανω και την φιλαω στα χειλη και δεν αντιδραει.

Ε μετα απο πολυ χωσιμο σε καποια φαση λυγιζουν τα ποδια της και ο πουτσος γλυστραει εξω,τον πιανει και τον βαζει στο μουνι της οπου σ'αυτη τη σταση ηταν πολυ ωραια η αισθηση και συνεχιζω τη γαμαω στο μουνακι μεχρι που φτανω σε πολυ δυνατο,απ'τα πιο δυνατα και κτηνωδη χυσιματα που εχω κανει για ειμαι ειλικρινης Χαμόγελο
Ξαπλωνουμε λιγο αγκαλιτσα μου λεει κατι ακαταλαβιστικα ακομα και αποχωρει.

Συμπερασμα...πολυ καλο πιπινακι,προθυμο,ξεκωλιαρικο,γλυκο και χαμογελαστο,για την ωρα δεν ειπε τιποτα.Διαθετει πολυ καλη τεχνικη καταρτιση και στα 50ε μ'αυτα που κανει ειναι μια πολυ δελεαστικη επιλογη.Το μονο μειον ειναι η επικοινωνια αλλα δειχνει οτι θελει να μαθει.Δοκιμαστε την και θα με θυμηθειτε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 13, 2013
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.436
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού