Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 393 10
Sex Studio 327112
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Γεια χαρά σε όλους, καινούργιος στο site και αυτή είναι η πρώτη μου κριτική.

Ραντεβού χτες 30 Ιουνίου στο Villa erotica με σκοπό να "συναντήσω" αυτήν την Αντριάννα για την οποία όλοι σας λέτε... Φτάνω λοιπόν 11 παρά το πρωί, και με το που μπαίνω μέσα... πέφτω φάτσα επάνω στην Αντριάννα (!!!). Πήγαινε φαίνεται απ' το σαλόνι υποδοχής προς τα δωμάτια. Με το που με βλέπει, μου δίνει χειραψία και με χαρακτηριστικό νάζι μου λέει: "γεια σου είμαι η Αντριάννα, καλώς ήρθες" ! Καλώς σας βρήκα λέω, και τσουπ (!) να η πρώτη καλή εντύπωση. Κουλ Πιάνω μια μικρή συζήτηση με την τσατσά -η οποία ήταν πάρα πολύ φιλική, και ευγενική- περί αποτυχίας της Ελλάδας με την Κόστα Ρίκα για το μουντιάλ (έτσι να περάσει ένα λεπτό, ό,τι να 'ναι δηλαδή...), και εν τέλει μου λέει το πρόγραμμα. 40 το απλό, 50 με γλυψείματα, 60 γυμνό στοματικό, 70 το 69, 80 δε θυμάμαι τι, Εμμμμ και 100 το πισωκολλητό, το τζακούζι και η διπλή εκτόνωση (που αν είχα 100 ευρώ επάνω μου θα τα 'δινα για το διπλό) !!! Θυμός)

Παίρνω το πρόγραμμα των 60 ευρώ και μπουκάρω στο δωμάτιο. Ο χώρος πεντακάθαρος, μπάνιο με πετσέτες, σφουγγάρια μιας χρήσης, αφρόλουτρο, σαμπουάν, σαπούνια, αποσμητικό, μπατονέτες, της πουτάνας !!! Μεγάλο χαμόγελο Ούτε σπίτι μου δεν έχω τόσα πολλά... Κάτι άλλα "μαγαζιά" πάντως ούτε τα μισά δεν έχουν. Κάνω το μπάνιο μου και περιμένω. Πρέπει να πέρασε τουλάχιστον ένα τέταρτο, μέχρι να 'ρθει η άλλη... Λύπη Μπαίνει, και βλέπω ένα ξανθό συλικονάτο μανάρι μπορεί και 1.80 ! Έρωτας Αλλά ρε 'σεις, κάπως σκυλομούρα και πολύ μαυρισμένη - σα να το είχε παρακάνει με το σολάριουμ. Κανένας από εδώ, δεν το ανέφερε αυτό. (Αν και αργότερα όταν τη ρώτησα, μου παραδέχτηκε ότι δεν κάνει καθόλου σολάριουμ και έγινε έτσι απ' τον ήλιο στη Χαλκιδική) Και ειδικά σε σχέση με τις φωτογραφίες της, απολύτως καμία σχέση !!! Η κοπέλα είναι και γεμάτη τατουάζ !!! Ούτε ένα δεν έχει στις φωτογραφίες ! Να ξεκαθαρίσω ότι παίρνει ένα μείον από 'μενα για το τόσο-μαύρισμα του δέρματος και ένα μείον για το πρόσωπό της (το οποίο δεν είναι άσχημο σε καμία περίπτωση, απλώς είναι κάπως έκφυλο, αλλά κυρίως γιατί το περίμενα κάπως αλλιώς - κάπως πιο γλυκό, μιας και οι φωτογραφίες της, δεν με προϊδέασαν για κάτι τέτοιο - αλλά 'ντάξει, γούστα είναι αυτά). Τέλος πάντων, μιας και τα τατουάζ με "φτιάχνουν" πολύ, και μόλις άγγιξα την απαλή της επιδερμίδα - ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ! Γλώσσα

Στο ψητό τώρα, μια μικρή λεκτική εισαγωγή και ξεκινάει με φιλιά και γλυψείματα στο λαιμό (που με τρελαίνουν !). Έπειτα, χωρίς καπότα μια θεϊκή πίπα ! Όλο μέσα και πολύ σάλιο ρε παιδιά !!! Τόσο σάλιο που η δεξιά της παλάμη - που έπιανε τη βάση του τέτοιου μου - δεν είχε σπιθαμή που να ήταν ακόμα στεγνή ! Βασικά κόντεψε να πνιγεί μόνη της η ηλίθια ! Χαμόγελο Μετά από κάνα 5λεπτο σηκώνεται μόνη της, κι εγώ την πιάνω (ίσα-ίσα) και την ακουμπάω στο μαξιλάρι για ισπανικό. -"Ηρέμησε" μου λέει. -Τι ηρέμησε μωρή; Ίσα που σε έπιασα απ' την πλάτη και σε γύρισα αργά και μαλακά ανάσκελα. Τι πάει να πει ηρέμησε; Κεφάλι σε τοίχο! Το μοναδικό φάουλ συμμετοχής από 'μενα. Αν δε το 'λεγε αυτό, θα της έβαζα 7 στα 7. Πάει και το ισπανικό, μετά ιεραποστολικό. Μετά, γυρνάει στα 4 ρίχνοντας τα πιο πολλά και δυνατά αχ και βαχ της συνεύρεσής μας! Κατσικογάμης Τι κώλος ήταν αυτός ;;; Έπρεπε να 'χα πάνω μου 100 ευρώ. Θα της έδινα και θα καταλάβαινε της καργιόλας ! Τι να κάνουμε όμως, και τελείωσα μέσα στη σφιχτή μουνάρα της. Κι εδώ είναι το πιο παράξενο της όλης υπόθεσης. ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΕΧΥΣΑ. Πως είναι δυνατόν; Χμμμ; Ίσως ότι δεν βόγγηξα; Δεν ούρλιαξα, Δεν είχα σπασμούς; Δεν είπα τίποτα; Μάλλον... Πολύ καλά λέω, αφού δεν το πήρε πρέφα θα συνεχίσω τον "αγώνα". Και συνέχισα για άλλα 5 λεπτά. Μουαχαχαχα !!! Μεγάλο χαμόγελο Μετά δεν πήγαινε όμως άλλο... Γερο-μύστης

Προς το τέλος, στη συζήτησή μας, μου ξεστόμισε ότι έλειπε 3 μήνες. Τι διάολο; Χμμμ; Που έλειπε 3 μήνες; Ισπανία τη ρωτάω; "Όχι" μου λέει. Σε ένα μέρος που ούτε εγώ κατάλαβα τι είπε, με αυτά τα σπαστά βραχνά (αλλά αισθησιακά) ελληνικά της. Πήρε κανείς σας χαμπάρι αν όντως έλειπε για τόσο καιρό, ή μου 'λεγε μπαρούφες; Μαλακία Αυτά... Μπήκε για μπάνιο, με αποχαιρέτησε με κάτι γλωσσόφιλα κι έφυγε. Συνολικά, πρέπει να 'μεινα κάνα 40λεπτο εκεί μέσα. Αλλά είπαμε, την περίμενα κάνα 15λεπτο...

Εν κατακλείδι, η Αντριάννα είναι - ούτε λίγο-ούτε πολύ - η ψηλή ξανθιά, ανοιχτομάτα, βυζαρού γκόμενα, που οι περισσότεροι άντρες θέλουν να γαμήσουν !!! Κατσικογάμης Κάνει full πρόγραμμα, παίρνει πρωτοβουλίες, γενικά είναι δεκτική σε πολλά πράγματα, εκπέμπει πολύ αισθησιασμό και σεξουαλικότητα. Ό,τι πρόγραμμα και να πάρετε, σίγουρα δε θα λυπηθείτε τα λεφτά σας. Η κατανόηση, η δεκτικότητα, η προθυμία και η μεταδοτική θετική της ενέργεια, είναι αυτά που τη χαρακτηρίζουν. Έρωτας Αν όλες οι πουτάνες ήταν έτσι, τότε θα ζούσαμε σε ένα καλύτερο κόσμο !!! Είναι απ' τις γυναίκες, που αν τη δεις έξω (ό,τι και να φοράει) θα πεις: αυτή είναι σίγουρα πουτάνα ! Και μόνο απ' το έκφυλο πρόσωπό της, το καταλαβαίνεις ! Όσοι δεν έχετε πρόβλημα με μαυρισμένες επιδερμίδες, πολλά τατουάζ και ψεύτικα βυζιά, η Αντριάννα είναι η ιδανική για 'σας. Και επιτέλους κατάλαβα γιατί την είχατε για τόσο στανταράκι. Έγινε και δικό μου επίσης... Επόμενη στη λίστα, είναι η Κάντυ. Άντε να δούμε τι λέει και αυτή...

Συγχαρητηρία στο site και στις κριτικές των μελών, που είναι χρήσιμες για να ξέρουμε τι μας γίνεται, που αξίζει να δίνουμε τα λεφτά μας, και τι κυκλοφορεί εκεί έξω. Keep up the good work...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 30, 2014
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Drake89
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
44
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουλίου, 2014
.........Η κοπέλα είναι και γεμάτη τατουάζ !!! Ούτε ένα δεν έχει στις φωτογραφίες !..........

Φωτοσοπ το λενε τυπε....Κουλ

http://www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=93178.0;attach=461157;image

http://s28.postimg.org/cbwnspxf1/03adriananotatoo.jpg
01 Ιουλίου, 2014
Μετα το 5λεπτο καταλαβε πως τελειωσες Χμμμ;
01 Ιουλίου, 2014
Βασικά κόντεψε να πνιγεί μόνη της η ηλίθια ! Χαμόγελο Χμμμ;Χμμμ; Εμπειροτατος μαλλον?!!!
02 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι προφανώς το κατάλαβε, αφού τραβήχτηκα και είδε την καπότα να 'χει γίνει πουρές ! Πάντως δύσκολο να συνεχίζεις να γαμάς (έστω και για 5' ακόμα) αφού έχεις τελειώσει. Δεν το κάνουν όλοι... Το 'χω ξανακαταφέρει και στο παρελθόν, αλλά ώρες-ώρες απορώ κι εγώ με τον εαυτό μου.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4