Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 199856
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ανεβασμα στο βουνο σημερα κατα τις 6 το απογευμα για να εκπληρωσω την επιθυμια που ειχα αρκετο καιρο να παρω μια δευτερη πιο "γεματη" γευση απο την αλινα...

Φτανω στο 36α,μου ανοιγει η κυρια της υποδοχης και με παροτρυνει να περασω στο δωματιο χωρις να δω το κοριτσι αφου ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει.Δεν διστασα να το κανω,αν και φοβομουν μην εχει γινει καμια αλλαγη στο προγραμμα και δω αλλη ξαφνικα μπροστα μου...Κανω το ντουζακι μου και περιμενω το μωρο καθισμενος στην πολυθρονα..

Μετα απο 5-10 λεπτα ανοιγει η πορτα και μπαινει η αλινα....Ενα μελαχρινο κοριτσι με ομορφο και προστυχι προσωπο,εκπληκτικο φυσικο στηθος και πιασιματα οπου χρειαζεται..Ξαπλωνει πανω μου στην πολυθρονα και τα λεμε για λιγο με τα πρωτα γλωσοφιλα να πεφτουν...Σηκωνεται και γδυνεται,πεφτει στα γονατα μπροστα μου βγαζει και το δικο μου εσωρουχο κι αρχιζει ενα ΜΟΝΑΔΙΚΟ καραμελωμα στα @@@@ με το βλεμμα της διαρκως κολλημενο με το δικο μου...Περασμα της καποτας και συνεχεια με μια βαθια και υγρη πιπα συνεχιζοντας να με κοιταει διαρκως κατι που με καυλωνε ιδιατερα ενω με παροτρυνε να της βαραω τον πουτσο μου στο στομα της...

Μεταφερθηκαμε στο κρεβατι οπου ξεκινησαμε ιεραποστολικα...Εκει η αποχη μου απο το αθλημα για αρκετο καιρο αλλα και το ποσο πολυ μ ειχε καυλωσει η μικρη με εφεραν προ του τελους.Το ανεφερα και η αλινα εκανε κατι που απλα με κερδισε...Μου λεει μπορουμε να χαλαρωσουμε λιγο και να μιλησουμε μεχρι να ηρεμησεις για να συνεχισουμε.Εδω ηρθες για να περασεις καλα και να το ευχαριστηθεις και οχι να χυσεις και να φυγεις...

Ετσι κι εγινε και αφου για κανα 5λεπτο ειπαμε σχετικα με το διαστημα απουσιας της και την προηγουμενη συνευρεση της,αρχισαμε τα φιλια και το χαμουρεμα και σιγα σιγα την εφερα απο πανω μου.Μπηκα μεσα της και αρχισε να κουνιεται σε αργους ρυθμους μ εμενα να χουφτωνα τα υπεροχα καπουλια της και να πεφτουν τα γλωσοφιλα ασταματητα ή να γλειφω τις ρωγες της....Αφου μειναμε αρκετη ωρα στην συγκεκριμενη σταση με καποιες παραλλαγες,μεταφερθηκαμε στην πολυθρονα οπου στηθηκε στα 4 κι αρχισα να την γαμαω πιο εντονα ενω με παροτρυνε να τηνκοιταζω σοτν καθρεφτη και να της ριχνω σφαλιαρες στα κολομαγουλα....Αλλαγη στασης αλλα οχι μερους αφου στηθηκε με ανοικτα τα ποδια στο μπρατσο της πολυθρονας και δεν εχασα χρονο να καρφωθω μεσα της και να την γαμαω εκει για αρκετη ωρα...ισως ηταν η σταση με τη μεγαλυτερη διαρκεια αλλα και ενταση που πραγματικα με απογειωσε...

Μεταφορα στο κρεβατι ξανα οπου και παλι σε ιεραποστολικο ειτε με το ενα ποδι ψηλα,ειτε με τα ποδια στους ωμους μου ειτε κλασικα δεν χορταινα να γαμαω το πανεμορφο και καυλιαρικο συναμα κοριτσι μεχρι νααπαλλαγω απο το προφυλακτικο και μετα απο λιγη προσπαθεια να αδειασω στις βυζαρες της....

Κουβεντουλα για λιγο,η αλινα εκανε το ντουζ της και στη συνεχεια εγω αφου εσταζα απο ιδρωτα μετα απο ενα γαμησι με πολυ ενταση...

Αποχωρησα απο το στουντιο μετα απο λιγο..Η αλινα μου προσεφερε μια ΜΟΝΑΔΙΚΗ εμπειρια και σιγουρα δικαιωσε τις προσδοκιες μου και την ανυπομονησια που ειχα για να την συναντησω για δευτερη φορα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
13 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
0
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουνίου, 2014
μπράβο στην Αλίνα για την συμπεριφορά της...άλλες θα έκαναν το παν για να χύσεις στο φτερό....+1 από μένα.,
30 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

2 φορές έχυσες....?Χμμμ;
30 Ιουνίου, 2014
οχι ρε παιδια.απλα επειδη πλησιασα πολυ γρηγορα στο τελος,και το ανεφερα στην κοπελ προσφερθηκε να χαλαρωσουμε λιγο ωστε να κρατησω παραπαμω κ να φυγω ευχαριστημενος
01 Ιουλίου, 2014
Η Αλίνα είναι κατα τη γνώμη μου οτι πιο top ¨εχω πάρει ποτέ σε στούντιο.Εχω πάει αρκετές φορές μαζί της και με αυτή την κριτική θυμήθηκα μια φορά που δυσκολευόμουνα πάρα πολύ να χύσω και είχε περάσει παρά πολύ ώρα δίχως να παραπονιέται η Αλίνα και εκεί που την γάμαγα τον βγάζω και τον παίζω για να χύσω γιατι ελεγα θα την βγάλουμε εδώ όλη τη μερα..
Και εκείνη τη στιγμή μου κάνει η Αλίνα τι κάνεις εκεί μωρό μου;;Εγώ εδώ θέλω μέσα στο μουνι να τον βάλεις και να με γαμάς!!Αλλες θα σου γκρινιάζανε κιολας από τα πρώτα 10 λεπτά.
Τελικά πρεπει να εμεινα 40 λεπτά μέσα και το ευχαριστήθηκα φουλ!!!
02 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

με μενα παντως εκανε αυτο που ειπες ξεπετα φυσικο ειναι δεν με ηξερε.....................
03 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τι εννοείς "?δεν με ήξερε"?? πρέπει να σε ξέρει για να περάσεις καλά??Εμμμμ
03 Ιουλίου, 2014
γιατι εμενα που με ηξερε?Δευτερη φορα πηγα μετα απο 6 μηνες....δεν με θυμοταν καν,εγω της ειπα οτι εχουμε ξαναπερασει στο 92α
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7