Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 35 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μονικα Μεξικανα συστηνεται αρα ειναι ή Ρουμανα ή Βουλγαρα κατ'εμε μαλλον το δευτερο.35+ η ηλικια της ωραιο μακρυ μαυρο μαλλι,μετρια φατσα αλλα εκφυλη,φυσικες βυζαρες,λευκη τρυφερη επιδερμιδα και κωλαρακι συμμαζεμενο.Ε σαν συνολο μου'βγαλε κατι πολυ εκφυλο απο την πρωτη φορα που την ειδα οποτε σημερα εφτασε η ωρα της συναντησης μας η οποια δεν ηταν και τοσο καλη ομως.Πηρα το προγραμμα 69 με γυμνο τσιμπουκι και χυσιμο στο στομα...

Με την εισοδο της στο δωματιο ηταν καπως υποτονικη,καπως ντροπαλη ας πουμε,γδυθηκε μπροστα μου και αμεσως επεσε η πρωτη εκπληξη...Λύπη ειχε μαζι της 2-3 κομματια μωρομαντηλο και με εκεινα καθαρισε το μουνι της και τον κωλο της Μαλακία Φαινεται στο Μεξικο ειναι πολυτιμο το νερο και εχει μαθει να πλενεται ετσι.Τελοσπαντων προσπαθησα να σπασω τον παγο,την τραβηξα στην αγκαλια μου ρουφηξα τις βυζαρες οι οποιες ειχαν καπως αλμυρη γευση θα ελεγα,τη φιλησα στο λαιμο...Μετα την γυρισα στα 4 οπου η θεα της κωλαρας της ηταν πολυ ομορφη και αφου πρωτα εξερευνησα την περιοχη με τη μυτη μου στη συνεχεια της εκανα ενα περιποιημενο γλυφοκωλι το οποιο απολαυσε με βογγητα.
Την ξαπλωσα μπρουμυτα,επεσα πανω της για το καθιερωμενο πουτσοτριψιμο το οποιο δεχτηκε αλλα καπου εκει μου τη χαλασε τη δουλεια...Ε οπως τη φιλουσα στο λαιμο απο πισω σε καποια φαση εδωσα λιγη παραπανω ενταση αλλα οχι τιποτα υπερβολικο...και μου τραβαει μια φωνη με νευρο 'τι κανεις εκει?δεν ειναι Βαρδαρης εδω'...αμααααν αυτο μου γυρισε το μυαλο τι σχεση εχει ο Βαρδαρης βρε μαλακισμενη την λεω,για ηρεμησε λιγο...

Ξενερωσα απιστευτα δεν ειχα αλλη ορεξη για παιχνιδι οποτε ξαπλωνω και την λεω κανε μου πιπα.Καταλαβε τη μαλακια της σταθηκε λιγο αμηχανα μπροστα μου,την λεω δεν χρειαζοταν να φωναξεις ετσι και να μ'εκνευρισεις,μου λεει μην ξαναρθεις αμα ειναι....βρε εγω δε θα ξαναρθω αλλα με το στολισμα που θα σου κανει ο θρυλικος πορνορεπορτερ δε ξαναρθει και κανενας αλλος μαλλον(ειπα απο μεσα μου Εμμμμ)
Αφου μου σκουπιζει το λιλι μου με ενα μωρομαντηλο με πολυ δυναμη λες και σκουπισε κατι βρωμικο ξεκιναει μια πιπα επιφανειακη μονο στο πουτσοκεφαλο με μια μηχανικη κινηση πανω κατω του κεφαλιου της και χωρις να αλλαζει κατι.
Δεν πολυκαυλωσα οποτε την λεω ξαπλωσε διπλα μου και φερε μου τη βυζαρα σου να τη γλειφω κι εγω να τον παιζω και με το αλλο χερι απο πισω της χαϊδευα τη σουφρα.Μετα απο λιγο καυλωσα την λεω ελα να σε γαμησω...παει και βαζει το στομα της πανω απ'τον πουτσο μου και περιμενει να τη χυσω Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Τι κανεις την λεω δε θα σε γαμησω?...α θες και σεξ λεει? Κεφάλι σε τοίχο!

Πρωτη σταση αυτη απο κατω οπου εχει πολυ στενο μουνι και η αισθηση ειναι πολυ καυλωτικη,ποναει πολυ ομως δηθεν απο την πολυ δουλεια που εχει λεει οποτε οταν μου'το δειξε με τις εκφρασεις του προσωπου της αρχισα να τη γαμαω σαν κομπρεσερ και τερμα μεσα επιτηδες ενω δε το συνηθιζω...Αναγκαστηκε να βαλει το χερι της σαν οριο κατι το οποιο ειναι πολυ εκνευριστικο.Μετα τη γυρισα στα 4 οπου κι εκει πονουσε και τραβουσε τη λεκανη της μπροστα να μη μπορω να τη χωνω βαθια.Την ξαπλωσα και για ξαπλωτο πισωκολλητο αλλα η απαθεια της με αποσυντονισε οποτε την ξαναγυρισα απο μπροστα και αφου τη γαμησα λιγη ωρα ακομα την λεω τωρα θα σε χυσω στη μαπα...Ε μου λεει στο λαιμο ριξτα καλυτερα,οχι στομα την λεω καλυτερα...Βγαζω την καποτα και την καβαλαω απο πανω φερνοντας την πουτσα μου στη μουρη της.Τον παιζω λιγο στο υψος του στοματος της και μου χαϊδευει τ'αρχιδια...Εν τω μεταξυ ειχα να χυσω κανα 2 μερες οποτε λεω θα στην κανω την πουστια τωρα...χαϊδεψε μου την λεω τις ρωγες να χυσω τωρα οποτε η φατσα της εχει μεινει εκτεθειμενη και της ριχνω 2 αποτομες παχιες ακτινωτες χυσιες και η μια καρφωνεται στο ματι και η αλλη στη μυτη της και αμεσως μου τον γραπωνει βαθια με το στομα της ωστε τα αλλα να τα παρει μεσα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο θα σε φτιαξω καλα καριολα που μου κανεις και τη δυσκολη....
Παιρνει ενα απο αυτα τα βρωμομαντηλα που ειχε χρησιμοποιησει και σκουπιζει τη μαπα της και τα υπολοπα τα φτυνει στο νιπτηρα.Σηκωνεται και φευγει με ενα ξερο γεια...

Συμπερασμα...μου τη χαλασε τη δουλεια και με εκνευρισε και οταν εκνευριζομαι γινομαι κακος.Ειναι μια πολυ φτηνη πουτανα που κανει τα παντα γι'αυτο και πιστευω οτι θα'χει καποια διαρκεια,δεν διαθετει καποια ιδιαιτερη τεχνικη και δεν παιρνει πρωτοβουλιες.Βεβαια απο την αλλη εχει πολυ στενο μουνι που ευχαριστιεσαι να γαμας,εχει ωραιο τρυφερο δερμα που σε καυλωνει η επαφη του και δε λεει τιποτα για την ωρα.Αλλα εγω δε θα ξαναπηγαινα και αυτο προτεινω και στους αλλους γιατι ειναι καριολα και με στεναχωρησε χωρις λογο ΓαμήσουΓαμήσου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 29, 2014
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.448
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουνίου, 2014
...........οποτε η φατσα της εχει μεινει εκτεθειμενη και της ριχνω 2 αποτομες παχιες ακτινωτες χυσιες και η μια καρφωνεται στο ματι και η αλλη στη μυτη της και αμεσως μου τον γραπωνει βαθια με το στομα της ωστε τα αλλα να τα παρει μεσα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο θα σε φτιαξω καλα καριολα που μου κανεις και τη δυσκολη.... Εισαι κορυφαιος Al +1 Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
01 Ιουλίου, 2014
+ 1 από εμένα στην κριτική του φίλου μου al,Χαμόγελο σήμερα την επισκέφτηκα και εγώ την κοπέλα, ο τίτλος της κριτικής ανταποκρίνεται πλήρως στην αλήθεια, βέβαια οφείλω να πω ότι έβγαλα πάνω της το απωθημένο μου μιας που ήθελα να χύσω στη μάπα μια πουτάνα,Ντροπή έτσι για την ιδέα, Ντροπή έβγαλα λοιπόν πάνω της τα βρώμικα γούστα μου, 40 ευρώ έδωσα, δεν την άφησα να μου κάνει γυμνό τσιμπούκι, Εμμμμ όπως και δεν την επέτρεψα να σκουπίσει τον πούτσο μου με εκείνα τα βρωμομάντηλα που κουβαλούσε χύμα μαζί της, Θυμός της χρειάσθηκαν όμως για να σκουπίσει τα χύσια μου από το πρόσωπο της, Γαμήσου εμένα με άφησε να την φιλήσω στο λαιμό και παραδόθηκε στην αγκαλιά μου νιώθοντας να μπιπικιάζει από την καύλα το κωλαράκι της, επίσης με άφησε να της βάλω πολύ βαθύ κωλοδάχτυλο μέχρι μέσα βαθιά, Μαλακίατο γαμήσι στα 4 ήταν πολύ καλό και με ρυθμό Κατσικογάμης και τον άρπαξε όλον βαθιά, +1 το πολύ στενό της μουνάκι όπως αναφέρει και ο al, γενικά ήταν μια πρωτόγνωρη επαφή για μένα που παρόλο που με άφησε ευχαριστημένο, όπως εξάλλου και την κοπέλα που της άρεζαν αυτά τα βρώμικα κόλπα που της έκανα, και έχει για μένα σημασία πως ότι έκανε το έκανε γιατί το γούσταρε και όχι για να με πιάσει πελάτη, Κουλ και έφυγε από το δωμάτιο πολύ χαμογελαστή και ευχαριστημένη. δεν νομίζω να τα επαναλάβω όμως μιας που μου αρέσουν πιο απλά και πιο κλασικά πράγματα. Με τις ηλικίες al δεν το έχεις όμως…στο έχω ξαναπεί, έως 30 βαριά την έκανα εγώ Γλώσσα
04 Ιουλίου, 2014
Α ρε Al τι παλικάρι είσαι εσύ? Όλα τα λεφτά η κριτική σου, χαίρομαι να σε διαβάζω...

Αν είχα περιοδικό θα σε έπαιρνα για αρχισυντάκτη!
22 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ηταν λιγο αλμυρη στο γλυψειμο ?
23 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι ρε φίλε αυτό πρόσεξα και εγώ... Εμμμμ
Όλοι ξέρουμε αλλά δε λέμε
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5