Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μια από τις νέες αφίξεις του ομίλου. Νεαρή με μακριά καστανόξανθα μαλλιά, ωραίο σώμα συμπαθητικό πρόσωπο. Επιλογή απλού προγράμματος, αφού το 69 δεν το προσφέρει, και είσοδος στο δωμάτιο για την στενότερη γνωριμία.

Από την αρχή φάνηκε η απειρία της. Μαγκωμένη, κάπως αδέξια στα πρώτα χάδια ίσως κομπλαρισμένη μπορώ να πω. Την χαλάρωσα, ηρέμησε κάπως και ξεκίνησε να κάνει αυτά που της ζητούσα, για να καταφέρουμε την ανόρθωση του «μικρού Cheyenne».

Το στοματικό της άτεχνο, χωρίς μεγάλη ποικιλία, με πολύ χέρι, κάτι που σταμάτησε μετά από υπόδειξη μου. Υποτυπώδες καραμέλωμα στα @@κια.
Στο sex μια και μόνη στάση αυτή του cow girl, με εντυπωσίασε η δυσκολία διείσδυσης και οι μορφασμοί πόνου από πλευράς της. Ακολούθησε πιστά και χωρίς να δυσανασχετήσει αυτά που της ζητούσα να κάνει για να έχουμε «αίσιο τέλος»

Από την κουβέντα που είχαμε μετά, διαπίστωσα ότι δεν «το έχει» ακόμα, η απειρία είναι εμφανής όμως προσπαθεί να τιμήσει τα χρήματα που πήρε. Προσαρμόζεται στα (λογικά) «θέλω» του επισκέπτη της, αλλά χρειάζεται αρκετή δουλειά και καθοδήγηση ακόμα για να αποτελέσει μια ικανοποιητική επιλογή, ειδικά για έμπειρους συναδέλφους.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Ξένια χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ξένια
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουνίου, 2014
Αυτο ειναι φιλε το τιμημα του πορνορεπορταζ, θα φας και καμμια φολα που και που.....
Καλα να 'μαστε να τις τιμησουμε ολες(που λεει κι' ενας κοινος γνωστος μας)
+1 απο μενα κι' ας μην υπαρχει ψηφος πλεον ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1