Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 126 10
Sex Studio 162114
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βρεθηκα πρωι πρωι στην περιοχη ειχα διαθεση για τσαρκα και καταθεση και τελικα κατεληξα και παλι στην υπεροχη Νταϊανα ενα μηνα μετα την προηγουμενη συνευρεση μας.Η Νταϊανα ειναι μια ξανθια Μολδαβη,απροσδιοριστης ηλικιας Εμμμμ πολυ ομορφη και γλυκεια στο προσωπο,με μεγαλα βυζια για αχορταγο ρουφηγμα και κωλαρα.Αρχοντογυναικα στο συνολο,αναγνωρισμενη πλεον στο χωρο μετα απο σχεδον μια 5ετια στα σπιτια της Θεσσαλονικης αλλα αυτο που με εντυπωσιαζει πιο πολυ καθε φορα και το'χω αναλυσει κι αλλες φορες ειναι το μυαλο της και η εντονη προσωπικοτητα της κατι το οποιο παντα με γοητευει σε μια γυναικα.

Τελοσπαντων σημερα μπηκα στο δωματιο των βασανιστηριων εκει που η Νταϊανα δενει και δερνει τα θυματα της στο αυταρχικο προγραμμα.Ειχε κι ενα κλουβι διπλα στο κρεβατι σε μεγεθος οπου ανετα χωραει ανθρωπος Χαμόγελο...αλλα δε τη ρωτησα σε τι χρησιμευει
Την ειπα γδυσου και πεσε στην αγκαλια μου.Εβγαλε το στριγκακι της,το πηρα το μυρισα καλα καλα και επεσε στην αγκαλια μου οπου αρχισε να φιλαω τρυφερα τα μαγουλακια της και το λαιμο της.Μου φερε να ρουφηξω τα βυζια της,επεσε ολοκληρη πανω μου και αρχισαμε ενα γενικοτερο παθιασμενο χαμουρεμα για πολλη ωρα.
Μετα την εστησα στα 4 για να γλειψω με μανια τη σουφρα της την οποια τουρλωσε με χαρη...Μετα τη γυρισα απο μπροστα οπου την τρελανα στο γλειφομουνι.Εγλειφα εγλειφα και δε το χορταινα.Μετα τις εριξα κατι πουτσοσφαλιαρες σε μουνι και κωλο και ο πουτσος μου ειχε γινει καγκελο.

Ξαπλωνω για πιπα κι αυτη αρχιζει αργα και αισθησιακα πρωτα χαμηλα απο τ'αρχιδια και μετα εξαφανιση του πουτσου στο στομα της για πλακα.Τον επαιρνε ολον μεσα μεχρι τ΄αρχιδια πανω κατω συνεχομενα χωρις να πνιγει.Απο πανω στον καθρεφτη στο ταβανι ειχα την υπεροχη θεα της κωλαρας της στημενης στα 4.
Την λεω ελα να σε γαμησω τωρα...πως θες με ρωταει...απο που ν'αρχισω με σενα την λεω.

Την βαζω αρχικα απο πανω οπου εκατσε βαθια και τον πηρε ολο μεσα και κουνιοταν πολυ αργα και αισθησιακα πανω κατω.Μετα εγειρε προς τα πανω μου,γραπωσα τα κωλομαγουλα και τη γαμησα εγω πιο γρηγορα.Και μετα την εστησα απο κατω οπου τη γαμησα αργα αργα στο δικο μου τεμπο με καποιες μικρες επιταχυνσεις ενδιαμεσα τις οποιες απολαμβανε μεχρι που ενιωσα την απολυτη πλημμυρα απο το μουνι της στα αρχιδια μου.
Τη γαμουσα κι αυτη με τραβουσε με δυναμη πανω της για σφιχτες αγκαλιες και χαμουρεμα,της δαγκουσα τα αυτια,της ρουφουσα το λαιμο με δυναμη και μετα απο πολλη ωρα και χωρις να εχω νιωσει ουτε για ενα δευτερολεπτο απολυτως καμια πιεση χρονου εφτασα σε ενα μπερδεμενο και βασανιστικο χυσιμο απ'αυτα που η κραυγη δε συγχρονιζεται με την εκσπερματωση λογω πολλης καυλας με αποτελεσμα να πιεζεται ο εγκεφαλος και να δημιουργουνται μυικες συσπασεις στο κορμι μου σχεδον σα να ποναω ΣπασίκλαςΣπασίκλας
Αλλη μια υπεροχη ερωτκη εμπειρια με την Νταϊανα που καθε φορα ειναι και καλυτερη και δε σταματαει να με εκπλησει.
Και μετα ειχαμε και μια εκτενη συζητηση οπου για ακομα μια φορα θαυμασα το μυαλο της εξ'ου και ο τιτλος της κριτικης αν και ειναι κλεμμενος απο παλιο τραγουδι του ΛΕΠΑ της χρυσης εποχης του ΄80.Πανω απο 40 λεπτα μεσα στο δωματιο...

Συμπερασμα...μοναδικη γυναικα,αψογη σε ολα της,ξερει να σε ψυχολογησει για να σου προσφερει αυτο που θελεις,δε τη νοιαζει καθολου η ωρα,νοιαζεται πραγματικα να φυγεις ικανοποιημενος.Καθε φορα και καλυτερη και οποιος δε την ξερει επιβαλλεται να τη μαθει το συντομοτερο δυνατον

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 21, 2014
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.448
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουνίου, 2014
νταιανα και ειρηνη εσυ μου της εμαθες και πραγματικα ειναι οι δυο βασιλισσες του μυλου-ολα τα υπολοιπα ειναι τριχες
νταιανα και ειρηνη απλα η κορυφη
23 Ιουνίου, 2014
Εξαιρετική περιγραφή, κ. Al Pacino! Ωριμη και ήρεμη!!! Με έμφαση στην εγκεφαλική πλευρά της συνεύρεσης. Με πείσατε και θα σας ακολουθήσω. +1 [ 9/10 ]
23 Ιουνίου, 2014
Βρεθηκα πρωι πρωι στην περιοχη ειχα διαθεση για τσαρκα και καταθεση ...............που το πας που το φερνεις ολο τυχαια βρισκεσαι στην περιοχη!!!!! χαχαχαχα +1 απο μενα κυριε Al
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3