Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 176 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το λοιπον . Είναι η πρώτη φορά που γράφω κριτική στο site ,συνήθιζα απλά να ενημερώνομαι για τις βάρδιες και τα σχετικά .έχοντας διαβασει πολυ καλα λόγια για τη μαρίνα είπα να την επισκεφτώ και η επιλογη της με δικαιωσε απολυτα. ΠΟΛΥ ομορφη μελαχρινη με τελειες και αρμονικες καμπυλες μαυρα μαλλια υπεροχα ματια και υπεροχο σωμα. Τα προκαταρκτικα της φανταστικα και χωρις βιασύνες ( ειχα αλλωστε επιλεξει το προγραμμα μισης ωρα στα 100 ευρω ) σταση 69 για αρκετη ωρα ενω στο κυριως μια και μοναδικη σταση με τη μαρινα απο πανω κ εντονο ερωτισμο να ξεχειλιζει που για μενα ειναι πολυ σημαντικο και αρκετο για να χαρακτηρισω τη συνευρεση σπουδαια.Ισως να ηταν και θεμα χημειας που φανηκε οτι υπηρχε. Στο social μιας κ ειχε μεινει αρκετη ωρα after sex μιλησαμε για διαφορα θεματα , πολυ κοινωνικη και πραγματικα σπανιος χαρακτηρας που αξιζει τελειας συμπεριφορας απο καθε πελατη πιστευω.. Ισως ακουγονται ολα πολυ τελεια κ για αυτο συγχωρεστε με (ισως να φταει οτι ειναι κ η πρωτη μου κριτικη και δεν ειμαι πολυ εξοικιωμενος ) αλλα εγω τουλαχιστον ετσι το εζησα. Αυτα για τη μαρινα ,πραγματικο μοντελο διαμαντι κοριτσαρος !

PS.1) αν μπορουσα θα εβαζα 9-10 σε ολα αλλα το συστημα δεν μ αφηνει για καποιο λογο Χμμμ; οποτε εχω βαλει το μεγιστο επιτρεπτο

PS.2) μαλλον πετυχα το στανταρακι μου απο εδω και περα ...marina see you soon ( collegue ;) )

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Υπηρεσίες
knl
Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουνίου, 2014
Η ωρα η καλη, κ. knl!!!
21 Ιουνίου, 2014
ειχα αλλωστε επιλεξει το προγραμμα μισης ωρα στα 100 ευρω !!!!!!!!!!!!!(ΠΟΟΟΟΟΟΟΣΟΟΟ?????????????)

Στο social μιας κ ειχε μεινει αρκετη ωρα after sex Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
23 Ιουνίου, 2014
ΈρωταςΈρωταςΈρωτας Να ζησετε! ΈρωταςΈρωταςΈρωτας
26 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μαλλον ο συναγωνιστης πιαστηκε κοροιδο. Τοσα χρονια πληρωνω 50 η 40 αν μου κανουν εκπτωση (που ολοι σχεδον κανουν) και μενω μιση ωρα με το κοριτσι
17 Ιουλίου, 2014
Η Μαρινα δεν βιαζεται,ειναι προστυχη και ομορφη κοπελα!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5