Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 35 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Τζουλια γυφτορουμανα,ξανθια κοντη με φαρδυ κωλο και μικρα βυζια,μετρια φατσα ελαφρως αλληθωρο βλεμμα και πολυ καλη τρυφερη επιδερμιδα.Εμφανισιακα εντελως αδιαφορη για τα γουστα μου αλλα λιγο η διαθεση για κασκαντεριλικι και λιγο η προτροπη της συμπαθους τσατσας για 40ε με χυσιμο στο στομα με οδηγησαν στο να περασω μεσα τελικα ενω ημουν ηδη στο κατωφλι της εξωπορτας και εφευγα Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!...ωρες ωρες απορω κι εγω με τη μαλακια που με δερνει.

Ουτε προλαβα να γδυθω καλα καλα και μπαινει στο δωματιο.Ομολογω οτι αιφνιδιαστηκα καπως...Ε οπως ειναι ορθια παω πισω της να της τριφτω λιγο στον κωλο και αρχιζει γελαει σα τη χαζη εντελως αψυχολογητα.Τη χουφτωνω καπως παω να τη χαϊδεψω το μουνι και αντιδραει εντονα με νευρο και φωνη και μου λεει μη μου βαλεις δαχτυλο ΘυμόςΘυμός
Πισω μου σ'εχω σατανα λεω...καταλαβα τι μαλακια εκανα λεω το χασαμε το παιχνιδι ας παω με τα νερα της οσο μπορω για να μην εκνευριστω και παραπανω.Τη ριχνω στο κρεβατι πεφτω κι εγω πανω της και με το που ακουμπαω τη ρωγα της με τα χειλη μου τσιριζει...Μη ετσι ποναει λεει...τι ποναει βρε μαλακιστηρι την λεω ακομα δε σ'ακουμπησα.Το μαλακιστηρι το καταλαβε και στραβωσε αν και τα υπολοιπα ελληνικα δε τα καταλαβαινε.
Τελοσπαντων ειδα οτι δουλεια δε γινεται ετσι,καμια διαθεση για προκαταρκτικα οποτε ξαπλωνω για πιπα.

Η πιπα της με φοβησε μπορω να πω.Τον γραπωσε με τα χειλη της κι εκανε μια μηχανικη κινηση πανω κατω ολου του κεφαλιου ενω συγχρονως ηθελε να μου ζουπαει τ'αρχιδια δυνατα σε ασχετα σημεια και με πονουσε.Την λεω αστο να το παιξω λιγο μπας και μου σηκωθει γιατι ετσι δεν προκειται...Τον παιζω με το χερι μου κι αυτη μου γλειφει τ'αρχιδια παλι δυνατα ΘυμόςΘυμός την λεω μη το κανεις ετσι ποναει δεν καταλαβαινεις.Απορησε κιολας το βλημμα...
Προς στιγμην σκεφτηκα να διακοψω εκει επειδη ειχα αρχισει να φορτωνω και εκτος απο την καποτα στο κεφαλι θα'φευγε και καμια σφαλιαρα μαζι αλλα ειπα αντε να δουμε παρακατω...
Τελοσπαντων με τα πολλα μου ψιλοσηκωθηκε οποτε την λεω στησου να σε γαμησω.

Στηνεται απο κατω και της το χωνω.Αρχικα το μουνι της ηταν στενο αλλα γρηγορα εγινε μουσκεμα και διευκολυνθηκε η διεισδυση.Απαθεστατη στο γαμησι,κοιτουσε το ταβανι,κοιτουσε γυρω γυρω,ελεγε κατι ακαταλαβιστικα...Δεν συγκινουμαι καθολου οποτε την λεω ελα απο πανω.Σ'αυτη τη σταση ηταν καλη πρεπει να παραδεχτω με ωραια κινηση πανω κατω με σταθερο ρυθμο πηρα γρηγορα να καυλωνω αλλα κουραστηκε ευκολα.Μετα πισωκολλητο οπου στηθηκε πολυ χαμηλα και δε μπορουσα να τη γαμησω καλα και εβαζε και το κωλοχερο της παλι και με πονουσε.
Την λεω ελα να σε χυσω να τελειωνουμε...Ξαπλωνω παλι και τον παιζω και αυτη φερνει το στομα της απο πανω και μου τον γραπωνει παλι με τα χειλη της με τοση δυναμη που δε μπορουσα να τον παιξω.Την λεω παρε τη σκατοφατσα σου και ασε με να τον παιξω και μολις μου ερθει στα δινω στο στομα οπως και εγινε και τελειωσε αυτη η περιπετειωδης και αποτυχημενη συνευρεση.

Συμπερασμα...ακομα απορω γιατι μπηκα.Θηλυκοτητα μηδεν,αισθησιασμος μηδεν,τεχνικη μηδεν,βλακεια στο φουλ,μπαζο στην εμφανιση.Γιατι μπηκα γαμω το κερατο μου?Ειναι μονο για τις κλωτσιες το γυφτακι και μην παρασυρθειτε απο τα γλυκα χαμογελα στο σαλονι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 19, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.448
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουνίου, 2014
Γεια χαρά ! Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι, μιας και είμαι καινούργιος στο συγκεκριμένο site, (αλλά παλιός στο αγαπημένο αντρικό σπορ) και δεν ήξερα που αλλού (εκτός από εδώ) να το γράψω. Ρε μάγκες, Χμμμ; που βλέπετε το πρόγραμμα των μπουρδέλων και ποια κοπέλα είναι που και πότε; Όσες φορές πήγαινα σε μπουρδέλο, πήγαινα αβέρτα-κουβέρτα κι ό,τι τύχει !!! Βρήκα αυτό το site με τις πολύτιμες κριτικές σας και σώθηκα. Δεν μπορώ να πετυχαίνω άλλο ξυνές και ηλίθιες που ό,τι κάνουν το κάνουν από αγγαρεία. Χώρια οι αγενείς και ξενέρωτες !!! Υπάρχουν κάτι διαφημίσεις με στούντιο και κοπέλες στα δεξιά και αριστερά του site, αλλά ρε 'σεις τα πιο πολλά (αν όχι όλα) είναι για Αθήνα - το κερατό μου ! Κεφάλι σε τοίχο! Εγώ μιλάω μόνο για Θεσσαλονίκη... Δεν έχουν site με πρόγραμμα τα δικά μας studio εδώ; Δεν υπάρχει κάνα άλλο site με αντίστοιχο περιεχόμενο για Θεσσαλονίκη μόνο; Τι φάση; Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
21 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εκτος απο τις 3 Βιλλες που ενημερωνουν το προγραμμα τους μεσω ενος αλλου σαϊτ σε ολα τα υπολοιπα κι εμεις στην τυχη παμε.Δεν ξερουμε ποια δουλευει στα σιγουρα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2